کد خبر : 75647

عادل فردوسی‌پور با فوتبال ۳۶۰ دوباره قراره به صحنه فوتبال داخلی برگردد.

به گزارش خبرورزشی، در روزهای گذشته صفحات ورزشی اینستاگرام ویدیویی منتشر کردند با کپشن «فوتبال برای همه؛ منتظر خبرهای خوب از فوتبال٣۶٠ باشید.» ویدیویی که صدای عادل فردوسی‌پور بر روی آن قرار گرفته بود و نزدیکان این برنامه‌ساز باسابقه می‌گویند قرار است برنامه‌ای جدید توسط او تولید شود. 

گفته می‌شود عادل فردوسی‌پور قرار است گفت‌وگو با ستاره‌های فوتبال را با سبک جدیدی از برنامه‌سازی بر بستر فضای مجازی به خصوص اینستاگرام کلید بزند.

 برنامه‌ای که احتمالا با محبوبیت بسیار بالای مردم مواجه خواهد شد. به نظر می‌رسد در این سایت و صفحات اجتماعی قراراست شاهد مصاحبه‌های جذابی از عادل فردوسی‌پور باشیم و بعد از مدت‌ها  او دوباره به برنامه سازی توسط خودش روی آورد.

 

این سایت البته یک سال است که فعالیت خودش را شروع کرده و حتی عادل مجله لیگ قهرمانان فوتبال اروپا را که برای فیلیمو می‌ساخت، به این سایت برده اما تا این هفته چراغ خاموش پیش می‌رفت و حالا در روزهایی که شایعات بازگشت عادل به صداوسیما بیشتر از همیشه شدت گرفته، پخش گسترده این تیزر نشان می‌دهد که در کنار احتمال بازگشت به تلویزیون و شبکه سه، فردوسی‌پور می‌خواهد روی کار در بستر اینترنت و استفاده از فضای مجازی به خصوص پلتفرم محبوب اینستاگرام تمرکز کند. 

او البته در این سه سالی که از تلویزیون دور است، چندباری سعی کرد در پلتفورم‌هایی مثل فیلیمو و آپارات فعالیت کند که جلویش گرفته شد اما حالا ماجرا شکل دیگری دارد. 

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها