کد خبر : 75616

دروازه بان باتجربه نساجی یکی از ارکان اصلی قهرمانی تیمش در جام حذفی بود.

به گزارش خبرآنلاین؛ فتح اولین جام تاریخ باشگاه نساجی در شرایطی رقم خورد که این تیم در ترکیب خود چند بازیکن باتجربه داشت. نقش این بازیکنان در رسیدن به دیدار پایانی و موفقیت در آن غیرقابل انکار بود. علیرضا حقیقی یکی از این بازیکنان است که در یکی از آماده ترین دوران فوتبالی خود قرار دارد.

حقیقی در بازی با استقلال ۱۲۰ دقیقه دروازه خود را با چند مهار بسیار خوب نجات داد. او در ضربات پنالتی هم با مهار پنالتی آمانوف، نقش مهمی در صعود تیمش به جمع چهار تیم نهایی داشت. سنگربان باتجربه نساجی در بازی نیمه نهایی مقابل مس کرمان هم در طول ۱۲۰ هیچ گلی دریافت نکرد تا تیمش با خیال راحت تا دقایق پایانی برای صعود تلاش کرده و در نهایت در واپسین لحظات به گل برتری برسد.

حقیقی مقابل آلومینیوم مثل دو بازی گذشته کم اشتباه و مطمئن ظاهر شد و در چند صحنه از جمله مهار ضربه ایستگاهی آزادی در نیمه اول، واکنش های به موقع و نجات بخشی داشت. او با حدود ۴۰۰ دقیقه بسته نگه داشتن متوالی دروازه تیمش، یکی از ارکان اصلی قهرمانی تاریخی نساجی نام گرفت تا در پایان مسابقه به شدت مورد هزاران هواداران تیمش که در ورزشگاه حاضر بودند قرار بگیرد.

 

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها