کد خبر : 75540

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس برای جلوگیری از اتفاقاتی که در فصل جاری رخ داد، برنامه‌هایی را در نظر دارد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، رضا درویش هفته گذشته در جمع خبرنگاران اعلام کرد یحیی گل محمدی لیست خرید فصل آینده را به او داده است. اظهار نظری که تعجب و حتی گلایه سرمربی سرخپوشان را در پی داشت چرا که هنوز 6 هفته دیگر لیگ سال جاری باقی مانده و معلوم نیست چرا مدیرعامل این باشگاه چنین موضوعی را گفته است. ماجرا اما چیست و درویش از کدام لیست صحبت کرده است؟

یحیی گل‌محمدی با توجه به تجربه فصل پیش و از دست دادن ستاره‌هایی که غیبت آنها در باز‌ی‌های این فصل قرمزپوشان مشهود است، چندی پیش از درویش درخواست می‌کند تا با بازیکنانی که قراردادهایشان رو به پایان است مذاکره کرده و مسیر تمدید قرارداد این نفرات فراهم شود.

در واقع منظور گل محمدی بازیکنانی نظیر مهدی ترابی، میلاد سرلک، احسان پهلوان و رامین رضاییان بود. نفراتی که باشگاه به فکر تمدید با آنها است اما این بازیکنان فعلاً به صورت رسمی برای تمدید قرارداد پای میز مذاکره ننشسته‌ و هر کدام به نوعی قول این را به باشگاه داده‌اند که بعد از پایان فصل در پرسپولیس می‌مانند. البته که باشگاه هم برای تمدید قرارداد با این نفرات نیازمند پول است و این روزها تامین پول برای باشگاه پرسپولیس کار راحتی نیست.

 

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها