کد خبر : 75464

شنیده‌ها از باشگاه پرسپولیس حکایت ازآن دارد که اولویت یحیی گل محمدی در فصل جدید تقویت خط حمله این تیم است.

به گزارش خبرورزشی، گرچه پرسپولیس در فصل جاری ۳۴ گل زده و پس از سپاهان اصفهان دومین تیم گلزن لیگ بیست و یکم (تا پایان هفته بیست و چهارم) محسوب می‌شود اما این موضوع نمی‌تواند سرپوشی برضعف مهاجمان این تیم باشد.

مهدی عبدی بهترین گلزن پرسپولیس در فصل جاری فقط ۷ گل زده و مدتی است با افت محسوسی مواجه شده است. حامد پاکدل هم ۴ گل زده و پس از به ثمر رساندن ۳ گل متوالی ناگهان در تمرین تیمش مصدوم شد و مدت‌هاست از اوج فاصله گرفته است. اما فاجعه کامل شرزود تمیروف مهاجم ازبکستانی است. این فوروارد خارجی هنوز نتوانسته است حتی یک گل بزند و در دیدارهای این تیم بسیار گل نزن (!) نشان داده است. برهمین اساس باید به یحیی گل محمدی حق داد که از حالا به فکر خرید مهاجم برای فصل آینده باشد.

گل محمدی و مدیران پرسپولیس به دنبال بازگرداندن علی علیپور هستند. مهاجمی که در پایان فصل قراردادش به اتمام می‌رسد و سرخ‌ها به دنبال این هستند تا او را راضی به بازگشت به تیم سابقش کنند. البته پرسپولیس مدت‌هاست به دنبال بازگرداندن علی علیپور است اما این مهاجم شناخته شده اعلام کرده است که می‌خواهد ماجراجویی جدیدی را در اروپا دنبال کند. شاید او در ماریتیمو نتوانست همه پتانسیل و توانایی اش را به نمایش بگذارد اما منتظر پیشنهادات جدید است. اگر علیپور پیشنهادی از پرتغال یا اروپا نداشته باشد ممکن است راضی به بازگشت به ایران و بازی در پرسپولیس شود.

 

دومین گزینه یحیی گل محمدی برای تقویت خط حمله سرخپوشان تهرانی پیمان بابایی است. با توجه به مصدومیت آل‌کثیر یحیی گل محمدی تصمیم دارد تا مهاجم اول تراکتور را بخرد و به نظر می‌رسد بالاخره پس از چند بار تلاش موفق به این کار شود. پیمان بابایی خودش هم دوست دارد فصل آینده را در پرسپولیس توپ بزند.

نکته جالب توجه آن که شنیدیم یحیی گل محمدی نزد یکی از مسئولان باشگاه پرسپولیس مدعی شده است: «زوج علی علیپور و پیمان بابایی می‌توانند در لیگ فصل آینده ۳۰ گل بزنند!»

حالا از این ۳۰ گل مد نظر یحیی گل محمدی چه تعدادی را علیپور می‌زند یا پیکان بابایی نمی‌دانیم اما آنچه می‌دانیم اعتقاد و باور سرمربی پرسپولیس به این دو مهاجم گلزن است.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها