کد خبر : 75416

شجاع خلیل زاده در یک قدمی بازگشت به پرسپولیس قرار گرفته است.

شجاع خلیل زاده یکی از بازیکنانی است که در هفته های گذشته آشکارا از تمایل به بازگشت به پرسپولیس حرف زده است. شجاع خلیل زاده در پایان لیگ نوزدهم از پرسپولیس جدا شد. جدایی شجاع خلیل زاده با واکنش منفی و تند هواداران رو به رو بود. شجاع خلیل زاده چندی قبل پای خود را به تیغ جراحی سپرد تا با آمادگی فصل آینده را آغاز کند. به نظر بازگشت شجاع خلیل زاده به پرسپولیس جدی است.

شجاع خلیل زاده در یک قدمی پرسپولیس

امروز یک منبع خبری گزارش داد که شجاع خلیل زاده قرارداد خود با الریان را فسخ کرده است. به این ترتیب مانع اصلی برای توافق نهایی شجاع خلیل زاده و پرسپولیس برداشته شده و دیگر نیازی به مذاکره پرسپولیس با الریان و گرفتن رضایتنامه نیست.

روزنامه گل در اینستاگرام خود خبر فسخ قرارداد شجاع خلیل زاده با الریان را اعلام کرد و نوشت که این مدافع در یک قدمی پیوستن به پرسپولیس قرار دارد.

شجاع خلیل زاده در یک قدمی بازگشت به پرسپولیس

ماجرای خشم هواداران پرسپولیس از بوسه شجاع خلیل زاده

عکس معارفه شجاع خلیل زاده در باشگاه الریان که او را در حال بوسیدن لوگو این تیم نشان می داد خشم هواداران پرسپولیس را برانگیخت تا جایی که بازیکن سابق پرسپولیس مجبور شد در خصوص این حرکتش توضیح دهد.

شجاع خلیل زاده که پیش از این با بوسیدن لوگو پرسپولیس به عنوان یک چهره متعصب در این تیم شناخته می شد با تکرار این حرکت در تیم جدیدش واکنش پرسپولیسی ها را برانگیخت.

رونمایی رسمی الریان از شجاع خلیل زاده با بوسه بر لوگو + عکس

روزنامه گل در اینستاگرام خود در این خصوص نوشت: شجاع خلیل‌زاده در خصوص عکسی که از او و بعد از عقد قرارداد با الریان قطر منتشر شده گفت: واقعا قصد نداشتم با این کار هواداران عزیز پرسپولیس را برنجانم اما یکی از مسئولان باشگاه از من خواست که این کار را انجام دهم.

وی ادامه داد: شما بگویید وقتی یکی از مسئولان باشگاه این کار را از من درخواست کرد آیا می‌توانستم جواب منفی بدهم؟ متاسفانه یکسری از افراد از این عکس سواستفاده کردند اما خدا خودش شاهد هست که این کار را برای ناراحت کردن هواداران انجام ندادم. مسئول باشگاه از من چنین درخواستی داشت و من هم به درخواست او این کار را انجام داد.

خلیل‌زاده تصریح کرد: قصد من ناراحت کردن هواداران عزیز پرسپولیس نبود چرا که آنها همیشه برای من محترم و مهم هستند. اگر این کار من باعث ناراحتی شده از همه هواداران عذرخواهی می‌کنم و می‌گویم که هیچ قصدی برای ناراحت کردن آنها نداشتم.

 

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها