کد خبر : 75320

باشگاه های پرسپولیس و استقلال با توجه به ورود کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال از ادامه هرگونه بیانیه نویسی علیه یکدیگر خودداری می کنند.

به گزارش مهر، تیم‌های فوتبال پرسپولیس و استقلال تهران در حالی برای کسب قهرمانی در فصل جاری رقابت‌های لیگ برتر تلاش می‌کنند که تنش‌های رسانه‌ای بین دو باشگاه در طول این رقابت‌ها به اوج خود رسیده بود تا ورود کمیته اخلاق و انضباطی فدراسیون فوتبال را به همراه داشته باشد.

نشست‌های طرفین در حالی به طور جداگانه در هر یک از این کمیته‌ها به طور متوالی برگزار شد که رفتار هر دو باشگاه خلاف قوانین جاری فوتبالی شناخته شد تا آنها مجبور به عذر خواهی در همین جلسات شوند.

کمیته انضباطی نیز با دعوت مسئولان هر دو باشگاه به آرامش از آنها خواست تا هیچ‌گونه بیانیه‌ای را علیه یکدیگر نداده و از هرگونه رفتار تنش‌زا در صفحات رسمی در فضای مجازی دوری کنند.

مسئولان رسانه‌ای و روابط عمومی سرخابی‌های پایتخت نیز با بیان گلایه‌های متقابل خود قول هرگونه همکاری را دادند تا هفته‌های پایانی لیگ برتر بدون تنش برگزار شود.

باید دید آنها با کسب هر نتیجه‌ای در هفته‌های پایانی روی قول‌های خود باقی می‌مانند یا اینکه بار دیگر تنش بین دو باشگاه شدت خواهد گرفت.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها