کد خبر : 75211

عزیزبک آمانوف که با از دست دادن ضربه پنالتی برابر نساجی منجر به حذف استقلال شده بود، با انگیزه بالا در پی جبران اتفاقات تلخ آن دیدار است.

به گزارش "ورزش سه"، تمرینات استقلال که پس از توقف برابر نساجی و حذف از رقابت‌های جام حذفی چند روزی تعطیل شده بود، امروز و برای از سرگیری رقابت‌های لیگ برتر آغاز شد و بازیکنان زیر نظر کادرفنی مشغول انجام تمرینات شدند.

عزیزبک آمانوف، بازیکن ازبکستانی استقلال را می‌توان چهره ویژه تمرین عصر یک‌شنبه آبی‌پوشان دانست. وینگر جوانی که در نقل و انتقالات زمستانی و با نظر مثبت فرهاد مجیدی به این تیم آمد و اتفاقا در مدت زمان حضور در این تیم، توانسته است که نظر مثبت کادرفنی و هواداران را به‌دست بیاورد.

عزیزبک آمانوف

البته دیدار جام حذفی برای این بازیکن با استعداد ازبکی خوب پیش نرفت و در روزی که او فرصت‌های متعدد گلزنی را مقابل دروازه علیرضا حقیقی از دست داد، تنها بازیکنی لقب گرفت که از میان 10 ضربه پنالتی بازیکنان دو تیم، موفق به باز کردن دروازه حریف نشد تا استقلال یکی از جام‌هایی که شانس زیادی برای قهرمانی در آن را داشت، از دست بدهد.

آمانوف که شب پس از حذف استقلال از این پیکارها با انتشار یک استوری از هواداران تیمش عذرخواهی کرده بود، امروز در تمرین آبی‌ها حاضر شد تا انگیزه‌های بالایش را برای جبران پنالتی به باد رفته در دیدار با نساجی را نشان دهد و در پی نشان دادن توانایی‌هایش در لیگ برتر باشد.


 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها