کد خبر : 75192

مهدی عبدی هر چند بهترین گلزن پرسپولیس در این فصل است اما در چند هفته اخیر فرصت کمی به او داده شده و جایش را به شرزود تمیروف بازیکن تازه وارد پرسپولیس داده است.

به گزارش خبرآنلاین؛ مهدی عبدی مهاجم جوان پرسپولیس این فصل اگر چه بهترین گلزن سرخ‌ها بوده اما فراز و نشیب این بازیکن در طول فصل باعث شده تا او در هفته‌های اخیر نیمکت نشینی بازیکنی در حد تمیروف ازبکستانی شود.

موضوعی که باعث نارضایتی این بازیکن شده تا گلزن جوان سرخ‌ها حالا به جدایی از این تیم بیاندیشد. عبدی اگرچه با پرسپولیس قراردادی بلندمدت دارد اما حالا با دو پیشنهاد از لیگ یونان مواجه شده که ممکن است باعث جدایی این بازیکن شود.

پیشنهاد از لیگ یونان با توجه به شرایط مالی لیگ این کشور چندان نمی‌تواند برای ستاره جوان سرخ‌ها آورده مالی داشته باشد اما او در سال منتهی به جام جهانی انگیزه دارد تا با لژیونر شدن خودش را به سرمربی تیم ملی ثابت کند. هر چند با وجود مهاجمانی که در تیم ملی حضور دارند او شانس چندانی برای حضور در قطر ندارد. با این حال باید دید سرخ‌ها در پایان فصل به ستاره جوان خود اجازه جدایی می‌دهند یا نه. سرخ‌ها در خط حمله به شدت با کمبود بازیکن روبه رو هستند و یکی از برنامه‌های این باشگاه در تابستان جذب بایکن باکیفیت در این پست است.

 

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها