کد خبر : 75169

دروازه بان پرسپولیس روی لبه تیغ | احمد گوهری و شاید جدایی زودهنگام از پرسپولیس

دروازه بان پرسپولیس روی لبه تیغ | احمد گوهری و شاید جدایی زودهنگام از پرسپولیس

شاید در نقل و انتقالات تابستانی پرسپولیس به جای یک دروازه‌بان، دو گلر خریداری کند اما این موضوع بستگی تام به عملکرد احمد گوهری در ادامه فصل دارد.

به گزارش خبرورزشی، پرسپولیس در نقل و انتقالات زمستانی درحالی احمد گوهری را خرید که نتوانسته بود علیرضا بیرانوند و محمدرضا اخباری را جذب کند.

از آنجایی که علیرضا بیرانوند تحت قرارداد آنتورپ است و به صورت قرضی در بواویشتا بازی می‌کند بنابراین باشگاه پرسپولیس با باشگاه بلژیکی مکاتبه کرد. جواب باشگاه بلژیکی هم مشخص بود و پرسپولیس نتوانست گلر ملی پوش و سابق خود را با رقمی سنگین خریداری کند.

در مورد محمدرضا اخباری هم از قبل معلوم بود موضع محمدرضا زنونی مالک باشگاه تراکتور تبریز چیست! باشگاه تراکتور تبریز هم به اخباری رضایتنامه نداد و از طرفی دیگر رشید مظاهری نیز به سپاهان اصفهان پیوست. گلر فعلی سپاهان و نیم فصل اول استقلال خیلی هم تلاش کرد پرسپولیسی شود اما مصطفی آجُرلو به هیچ عنوان رضایتنامه او را برای رقیب سنتی صادر نکرد. مدیرعامل استقلال درنهایت وقتی راضی به جدایی رشید مظاهری شد که یقین پیدا کرد مقصد بعدی این دروازه‌بان اصفهان است! پیام نیازمند گلر محبوب داوود فنایی نیز به هیچ عنوان دوست ندارد از اروپا به ایران بازگردد و از همان ابتدا به پیشنهاد پرسپولیسی‌ها پاسخ منفی داد.

بنابراین گزینه دیگری باقی نمانده بود و باشگاه پرسپولیس به خواست و اصرار یحیی گل محمدی ابتدا قرارداد حامد لک را تمدید کرد تا به قول معروف دل دروازه‌بان اول خودش را قرص کند. همچنین احمد گوهری که در نیم فصل اول در تیم فوتبال صنعت نفت آبادان بازی کرد، پس از فسخ قرارداد با این تیم به پرسپولیس پیوست. گوهری سابقه بازی در تیم‌های ملی پایه، استیل آذین، پارسه، نفت تهران، سایپا، پارس جنوبی جم و نفت مسجد سلیمان را هم دارد با نظر مستقیم یحیی گل محمدی و داوود فنایی به عنوان گلر دوم و به مدت یک سال و نیم با پرسپولیس قرارداد بست. در ادامه ضعف فنی و افول حامد لک به علاوه درگیری لفظی با کادرفنی پرسپولیس این گلر را از ترکیب اصلی دور و پس از نیمکت نشینی از تیم اخراج کرد. برهمین اساس جا برای احمد گوهری باز شد که خیلی زود تبدیل به دروازه‌بان فیکس پرسپولیس شود اما این گلر نسبتا کم تجربه نتوانست انتظارات را برآورده کند.

حالا شنیده می‌شود تیم پرسپولیس از هم اکنون به فکر خریدهای تابستانی خود افتاده است. شاید در نقل و انتقالات تابستانی پرسپولیس به جای یک دروازه‌بان، دو گلر خریداری کند اما این موضوع بستگی تام به عملکرد احمد گوهری در ادامه فصل دارد.

شنیدیم اگر گوهری نتواند انتظارات یحیی گل محمدی و کادرفنی پرسپولیس را برآورده کند خیلی زود و در پایان لیگ بیست و یکم باید با این تیم بزرگ و هوادارانش خداحافظی کند. هر چند این دروازه‌بان تا پایان لیگ بیست و دوم با این تیم قرارداد دارد!

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها