کد خبر : 75162

عیسی آل‌کثیر مهاجم تیم پرسپولیس قصد دارد در کشور قطر جراحی کند.

به گزارش خبرورزشی، عیسی آل‌کثیر مهاجم مصدوم تیم پرسپولیس که به دلیل پارگی رباط صلیبی در ماه‌های اخیر جایی در ترکیب پرسپولیس نداشته در نهایت تصمیم خود را برای انجام عمل جراحی گرفته است.

در ماه‌های اخیر و با وجود تأیید پزشکان تیم پرسپولیس مبنی بر پارگی رباط صلیبی اما آل‌کثیر راضی به انجام جراحی نشد و قصد داشت با شرایط موجود بازی کند که این مسأله با مخالفت کادر فی روبه‌رو شده بود.مهاجم پرسپولیس حتی با رباط پاره در تمرینات پرسپولیس شرکت می‌کند ولی یحیی گل محمدی اجازه حضور در تمرینات سنگین و فشرده را به این بازیکن نمی‌دهد. آل کثیر بیشتر از ۴ ماه از مصدومیت عیسی می‌گذرد ولی این بازیکن برای انجام عمل جراحی مقاومت زیادی انجام داد.

چه بسا که اگر او همان موقع این کار را می‌کرد، می‌توانست با شروع لیگ جدید بازی کند. لجبازی و البته مشاوره‌هایی که به آل کثیر دادند باعث شد تا زمان زیادی را از دست بدهد. بعد از اینکه یحیی گل محمدی به صورت سفت و سخت جلوی این بازیکن ایستاد و اجازه همراهی را به عیسی نداد، آل کثیر طی روزهای اخیر تصمیم خود را برای جراحی گرفت و قصد دارد بالاخره زانوی خود را به تیغ جراحان بسپارد. اتفاقی که قطعا به نفع آینده فوتبالی این بازیکن خواهد بود.

 

شنیده‌های ما حاکی از آن است که آل کثیر می‌خواهد عمل جراحی اش را در کشور قطر انجام دهد. مهاجم پرسپولیس قصد دارد با حضور در کمپ اسپایر که بسیار مجهز و به روز است، زانوی خود را جراحی کند و دوران نقاهت خودش را هم در همان جا پشت سر بگذارد. قرارداد آل کثیر در پایان لیگ بیست و یکم با پرسپولیس به پایان می‌رسد ولی تکلیف ماندن یا جدایی این بازیکن هنوز مشخص نیست و کادر فنی پرسپولیس باید در این زمینه تصمیم گیری کند.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها