کد خبر : 75161

چند و چون حضور بیرانوند در پرسپولیس

چند و چون حضور بیرانوند در پرسپولیس

دروازه‌بان ایرانی بواویشتا معتقد است در سال جام جهانی باید در تیمی باشد که بیشتر بازی کند تا بتواند با آمادگی کامل در خدمت تیم ملی باشد.

به گزارش فوتبالی، هر چند  بیرانوند در صحبت‌های خود با رسانه‌ها اعلام کرده که پیشنهادی از پرسپولیس دریافت نکرده و صحبتی با مسئولان این تیم انجام نداده اما همزمان این را هم می‌گوید که چند تیم او را می‌خواهند واولویتش پرسپولیس است، او به نوعی برای بازگشت به پرسپولیس چراغ سبز نشان داده است.

بیرانوند که در حال حاضر به صورت قرضی در عضویت باشگاه بواویشتا پرتغال است 2 فصل دیگر با آنتورپ بلژیک قرارداد دارد که قرارداد سال دوم آن توافقی خواهد بود و برای پیوستن به پرسپولیس و یا هر تیم دیگری نیازمند دریافت رضایت‌نامه از باشگاه آنتورپ خواهد بود. البته پس از اینکه پرسپولیس رامین رضاییان را به صورت قرضی از الدحیل گرفت (گفته می شود 7 میلیارد تومان به خود رضاییان و 7 میلیارد تومان به باشگاه الدحیل داده خواهد شد) تمایلی ندارد که بیرانوند را به صورت قرضی به خدمت بگیرد. به همین دلیل باشگاه به دنبال این است که بیرانوند با باشگاهش فسخ کند تا به صورت قطعی به پرسپولیس بازگردد. 

گفته می‌شود این دروازه‌بان ملی‌پوش از 2 باشگاه پرتغالی هم  پیشنهاد رسمی دریافت کرده اما با توجه به اینکه از بازی کردن خود در این تیم‌ها اطمینان ندارد، فعلا به دنبال ادامه فوتبالش در اروپا نیست و شاید او پس از حضور در جام جهانی قصد داشته باشد باز هم نگاه‌ تیم‌های اروپایی را به خود جلب کند و راهی تیم بهتری شود. باید منتظر ماند و دید تکلیف بیرانوند و پرسپولیس چه خواهد شد.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها