کد خبر : 75160

هنوز یک فصل دیگر از قرارداد امید نورافکن بازیکن مورد نظر پرسپولیسی‌ها با سپاهان باقی مانده است.

به گزارش خبرورزشی، پرسپولیس در دو فصل اخیر سعید آقایی را به عنوان مدافع چپ در اختیار داشته و این بازیکن با فراز و فرودهایی که در بازی اش به نمایش گذاشته نتوانسته خیال یحیی را از داشتن یک مدافع کناری مطمئن راحت کند. به همین دلیل سرمربی سرخها در طول دوفصل اخیر از بازیکنانی مانند شجاعی و حتی امیری در این پست استفاده کرده است. به این ترتیب به نظر می‌رسد یکی از اولویت‌های پرپولی در تابستان خرید یک مدافع چپ با کیفیت باشد. گزینه ای که گفته می‌شود بازیکن ملی پوش سپاهان خواهد بود.

طی روزهای اخیر اخبار زیادی در مورد مذاکره یحیی گل محمدی با امید نورافکن در رسانه‌ها منتشر شده و در این اخبار آمده در پایان فصل نورافکن پرسپولیسی می‌شود. نورافکن توانایی بازی در پست دفاع چپ هافبک میانی و حتی دفاع آخر را دارد و سرمربی سرخ‌ها با جذب او با یک تیر چند نشان خواهد زد.

این درحالی است که با توجه به قرارداد سه ساله سپاهانی‌ها با نورافکن و این که او در خرداد ماه سال ۱۳۹۹ با این تیم قرارداد امضا کرده، هنوز یک فصل دیگر از قرارداد او باقی مانده است.

از این رو قرارداد نورافکن با سپاهان در پایان لیگ بیست و دوم به پایان خواهد رسید و او در شرایط عادی نمی‌تواند پرسپولیسی شود مگر این که او یک سال زودتر موفق شود رضایت نامه خود را از سپاهانی‌ها دریافت کند.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها