کد خبر : 75129

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: خواهشم از فرهاد مجیدی این است که وارد حواشی نشود و درباره داوری، کارشناسان داوری و ...صحبت نکند.

به گزارش ایلنا، پرویز برومند ، در خصوص شکست استقلال مقابل نساجی در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی و ارزیابی عملکرد علیرضا رضایی در این مسابقه اظهار داشت: انصافاً اگر رضایی در مسابقه نساجی چند پنالتی دریافت می‌کرد بازهم اینطور درباره او قضاوت می‌کردند؟ از کجا معلوم، در این مسابقه حسینی می‌توانست پنالتی بگیرد؟ شاید اصلاً حسینی در ترکیب اولیه قرار می‌گرفت و در جریان بازی استقلال شکست می‌خورد. بازی نساجی هر چه بود به پایان رسید. حالا تمام فکر و ذکر استقلال باید روی لیگ برتر باشد. 

وی درباره صحبت‌های فرهاد مجیدی در نشست خبری بعد از بازی استقلال و نساجی، عنوان کرد: خواهشم از فرهاد مجیدی این است که وارد حواشی نشود و درباره داوری، کارشناسان داوری و ...صحبت نکند. شاید عده‌ای با همین بهانه‌ها بخواهند قهرمانی لیگ برتر را هم از استقلال بگیرند. بنابراین سرمربی استقلال نباید وارد این موضوعات شود. 

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره تاثیر غیبت فرزاد مجیدی روی نیمکت استقلال، گفت: درباره غیبت فرزاد مجیدی صحبتی نمی‌کنم. 

برومند در پایان خطاب به بازیکنان و کادرفنی استقلال گفت: به هیچ وجه به حواشی و فضای مجازی توجه نکنند. آنها در آستانه قهرمانی قرار دارند و مانند همیشه با غیرت در زمین حاضر شوند و بدون هیچ حاشیه‌ای جام قهرمانی را بالای سر می‌برند.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها