خبرفوری :

کد خبر : 7509

ایرنا نوشت : هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز (یکشنبه) در بازار سه میلیون و ۶۸۰ هزار تومان به خریداران عرضه شد و بنابراین بهای آن حدود ۵۰۰ هزار تومان نسبت به نرخ واقعی آن حباب دارد.

بهای هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز به سه میلیون و ۵۷۰ هزار تومان رسیده و نیم سکه یک میلیون و ۹۱۰ هزار تومان فروخته شد.

معامله گران هر قطعه ربع سکه را یک میلیون و ۱۸۰ هزار تومان و هر سکه گرمی را ۶۴۵ هزار تومان عرضه کردند.

همچنین در حالی که در بازارهای جهانی بهای هر اونس طلا حدود یک هزار و ۲۸۵ دلار قیمت گذاری می شود، بهای هر مثقال طلا در بازار تهران یک میلیون و ۴۵۰ هزار تومان و هر گرم طلای خام ۱۸ عیار ۳۳۴ هزار و ۷۳۰ تومان تعیین شده است.

در بازار ارز نیز، قیمت ارزهای عمده در صرافی های بانکی نسبت به روز گذشته تغییری نداشت و هر یورو ۱۲ هزار و ۵۰۰تومان و هر دلار آمریکا ۱۰ هزار و ۵۴۵تومان عرضه شد.

دیروز در سامانه سنا بهای فروش هر یورو به طور میانگین ۱۲ هزار و ۴۵۵ تومان و هر دلار آمریکا ۱۰ هزار و ۶۵۰ تومان بود و در سامانه نیما حواله هر یورو ۹ هزار و ۹۲۶ تومان به فروش رفت اما داد و ستدی روی حواله های دلاری انجام نشد.

نرخ ها در سامانه سنا بیانگر معاملات انجام شده توسط بانک ها و صرافی‌های مجاز کل کشور است و در سامانه نیما حواله های ارزی مبادله می شود.

ارسال نظر

بیشتر