کد خبر : 75066

رئیس فراکسیون ورزش مجلس مدعی شد: آقای رئیس جمهور، رئیس مجلس و رئیس صداوسیما موافق بازگشت «عادل فردوسی پور» به تلویزیون هستند.

به گزارش گل به نقل از مهدی فروردین رئیس فراکسیون ورزش مجلس نوشت: عادل فردوسی یکی از سرمایه  صداو سیما و چهره مردمی است. دراین باره با آقای رئیس جمهور، رئیس مجلس و رئیس صداوسیما صحبت شده است. هیچ مشکلی برای بازگشت از نظر آقایان وجود ندارد و حتی آقای رئیس جمهور هم استقبال کردند و نسبت به آن نظر و ذهنیتی مثبت دارند. یک اختلاف نظر مدیریتی وجود دارد که آن هم حل خواهد شد.

عادل فردوسی پور از اواخر سال ۹۷ از صداوسیما جدا شده و در این مدت هیچ گزارشی برای این رسانه انجام نداده است. حالا با نزدیک شدن به جام جهانی درخواست های مردمی برای بازگشت او به صداوسیما بیشتر از هر زمانی شده است. باید دید این گزارشگر محبوب در نهایت به این سازمان برمی‌گردد یا نه. حضور و گزارش های او در جریان رقابت های جام جهانی در جذابیت این رقابت ها به شدت تاثیرگذار خواهد بود.

کاربران محترم خبرورزشی نیز هفته گذشته در یک نظرسنجی به بازگشت عادل فردوسی پور رای دادند. نظرسنجی کاربران را می توانید از لینک زیر بخوانید:

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها