کد خبر : 74931

مصدومیت وحید امیری از ناحیه مهره‌های کمر قدیمی بوده اما این بازیکن ترجیح داد با توجه به بازی‌های فشرده تیم ملی و پرسپولیس بازی کند.

به گزارش مهر، تیم فوتبال پرسپولیس در حالی امروز به مصاف آلومینیوم اراک در یک چهارم نهایی جام حذفی فوتبال کشور می‌رود که وحید امیری به دلیل مصدومیت حضور ندارد. هافبک تیم ملی فوتبال ایران به علت آسیب دیدگی از ناحیه مهره های کمر همچون دیدار با هوادار در لیگ برتر غایب است تا دوران مصدومیت خود را پشت سر بگذارد.

از قرار معلوم مشکل مهره‌های کمر امیری جدی تر از همیشه بوده و این بازیکن به طور قطع تا پایان اردیبهشت ماه نمی‌تواند برای پرسپولیس بازی کند. در صورتیکه او در تست‌های بعدی پرسپولیس نیز احساس درد شدید داشته باشد همچنان به استراحت خود ادامه خواهد داد تا احتمال حضورش در هفته‌های پایانی لیگ برتر نیز کمتر از همیشه شود.

مصدومیت امیری از ناحیه مهره‌های کمر قدیمی بوده اما این بازیکن ترجیح داد با توجه به بازی‌های فشرده تیم ملی و پرسپولیس بازی کند اما پس از قطعی شدن صعود تیم به جام جهانی و درد بیش از حد معمول در آخرین اردوی تیم ملی تصمیم به درمان خود بگیرد.

باید دید مصدومیت کهنه و طولانی مدت امیری تأثیری در حضور او در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر خواهد داشت یا این بازیکن دومین دوره حضور خود در جام جهانی ۲۰۲۲ را پشت سر می‌گذارد.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها