کد خبر : 74895

مدیر رسانه‌ای تیم فوتبال استقلال توضیحاتی را در خصوص جلسه امروز کمیته اخلاق ارائه کرد.

به گزارش فارس، محمد نوری فر پس از برگزاری مسئولان دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال اظهار داشت: جلسات دو باشگاه جداگانه برگزار شد. جلسه خوبی بود و  صحبت های کلی انجام شد. صحبت‌هایی که قبلا در مصاحبه مطرح کردیم در این جلسه هم عنوان کردیم. ما شروع کننده نبودیم. همیشه واکنش نشان دادیم و کنشگر نبودیم.

وی افزود: بعد از جلسه ای که مدت ها قبل کمیته انضباطی با حضور نمایندگان دو باشگاه گذاشت، ما سکوت کردیم و واکنشی هم نداشتیم. اما شروع به تهمت زدن کردند. آن جا هم توضیح دادیم که توقع میلیون ها هوادار استقلال این است که از حقوق باشگاه دفاع کنیم.

نوری فر در خصوص اینکه آیا در این جلسه تعهدی گرفته شده، گفت: فقط یک برگه بود که توضیح بدهیم. گفتم ما به نشر اکاذیب که اعتقادی نداریم. در رابطه با بحث تخریب و حاشیه سازی هم معتقدیم شروع کننده نبودیم.  فقط خواستیم از حقوق باشگاه مقابل کسانی که تهمت زدند دفاع کنیم.

مدیر رسانه استقلال در خصوص اینکه آیا در این جلسه توصیه‌ای برای خودداری از بیانیه نویسی نشد، عنوان کرد: توصیه شد. در مورد این موضوع صحبت شد و من هم توضیح دادم. این ها بحث هایی است که باید فوتبالی تر شویم تا درکش کنیم. به صورت کلی نمی خواهند وارد مسائل قرمز و آبی شوند. نمی‌خواهند وارد بحث رنگی شوند که احیانا انگ رنگی بخورد. به هر بحثی ورود نمی کنند. می خواهند به صورت کلی و یکسان، دو طرف را با یک چشم ببینند. این باعث می شود همیشه این مشکلات باشد.

وی تصریح کرد: در دعوای فعلی استقلال و پرسپولیس عده ای اصلا دوست ندارند ورود کنند که بگویند حق با استقلال است یا پرسپولیس، اکثرا هم این روش محافظه کارانه را انتخاب می کنند که بگویند نه، دو طرف... همه را در یک آتش می‌سوزانند و ما  قبلا هم گفتیم. به این صورت است. این یک بحث تخصصی و رسانه ای است. باید در مورد آن صحبت کنیم. مقصر اصلی مدیریت تبعیض آمیز ورزش و فوتبال ایران در این سال ها بوده است.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها