کد خبر : 74650

اولین عکس از چشم آسیب دیده کریم انصاری فرد

اولین عکس از چشم آسیب دیده کریم انصاری فرد

کریم انصاری‌فرد که با مصدومیت عجیبی پیش از بازی با لبنان در شب تولدش مواجه شده بود عکسی از چشم آسیب دیده خود منتشر کرد.

به گزارش "ورزش سه"، در سال‌های اخیر کیک‌مالی در اردوی تیم‌های مختلف ایران باب شده و وقتی برای بازیکنی جشن تولد می‌گیرند تا تمام کیک را به سر و صورت او نزنند جشن تمام نمی‌شود! حال این نوع شوخی تا آستانه تبدیل شدن به یک تراژدی تلخ و فراموش نشدنی پیش رفت‌. کریم انصاری‌فرد، کاپیتان ایران در شب تولدش آسیبی جدی دید و خوش شانس بود که بینایی خود را از دست نداد.

کریم با انتشار یک پست در اینستاگرامش به ماجرای مصدومیت خود و وارد نشدن بانوان به استادیوم واکنش نشان داد. او در کپشن عکس دلخراش از چشم خود و خانم‌های منتظر پشت درِ استادیوم نوشت: "دوستان و هموطنان عزیزم، سپاسگزارم از نگرانی و پیگیری شما درباره جراحتی که شب بازی با لبنان، در اردوی تیم ملی روی چشمم ایجاد شد.

تکه چوبی که داخل کیک جشن تولد بود، با یک میلیمتر فاصله بیشتر، به راحتی می‌توانست مرا از نعمت یک چشم محروم کند. خدا را شکر به خیر گذشت. از مسئولین و کادر درمان بیمارستان رضوی مشهد، صمیمانه تشکر می‌کنم. به ویژه دکتر سلطانی و دکتر کیارودی که خطر را به طور کامل برطرف کردند

خوشبختانه مشکلی در بینایی ندارم و با بهبودی کامل، به زودی در یونان تمریناتم را دنبال می‌کنم.

اما بخاطر انجام عمل جراحی، من هم مثل زنانی که بیرون ورزشگاه بودند، موفق به تماشای بازی نشدم. بابت حوادث تلخی که رخ داده بسیار ناراحتم و به نوبه خودم شرمنده‌ام.

این اتفاقات به هیچ وجه در شان تیم ملی نیست. چرا باید زنانی که به احترام تیم ملی و برای تشویق فرزندان ایران آمده بودند، با چنین برخوردهایی روبرو شوند؟  تیم ملی یعنی تیم همه مردم ایران. مردمی که شایسته عزت و احترامند. خواسته و تقاضای من این است در بازیهای بعدی، زنان سرزمین عزیزمان، با احترام کامل از سوی عوامل برگزاری بازیها وارد ورزشگاه‌ها شوند تا در امنیت و آرامش، تماشاگر مسابقات باشند."

 
 
ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها