کد خبر : 74614

متوجه شیطنت علیه بازیکن استقلال شدیم

متوجه شیطنت علیه بازیکن استقلال شدیم

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت: با وجود شیطنت‌هایی که برای حاشیه ایجاد کردن در مسیر استقلال به وجود می‌آورند باشگاه استقلال با قدرت از تیم و شرایط خوبش درجدول حراست می‌کند.

به گزارش خبرورزشی، محمد مومنی، بازیکن اسبق و عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال ، درباره شرایط این روزهای تیم استقلال، اتفاقات مربوط به حضور بازیکنان آبی پوش تهرانی در ترکیب تیم ملی فوتبال کشورمان، همچنین بازی با پیکان در هفته بیست و چهارم اظهاراتی را مطرح کرد.

شرایط استقلال و باشگاه به چه ترتیب است؟

خدا را شکر همه چیز خوب است اما شیطنت عده‌ای همچنان علیه تیم و مجموعه استقلال ادامه دارد. اگر چه مسئولان باشگاه تیزبینانه مراقب اوضاع هستند تا اتفاقی برای تیم استقلال به وجود نیاید ولی عده‌ای به شدت تصمیم دارند استقلال را از شرایط خوبش دور کنند و برای این موضوع انرژی زیادی می‌گذارند اما ما همه آنها را خنثی می‌کنیم.

بیشتر در این باره توضیح می‌دهید؟

استقلال در شرایط حساسی قرار دارد. چند هفته به پایان لیگ مانده و تیم ما با اختلاف امتیاز در صدر است و خیلی‌ها تحمل چنین شرایطی را ندارند و نگرانند. تعداد معدودی از افراد رسانه‌ای هم سعی می‌کنند از این طریق در کار استقلال خلل ایجاد کنند. من همواره برای رسانه‌ها احترام ویژه‌ای قائل هستم اما تعدادی انگشت‌شمار سعی دارند چوب لای چرخ استقلال بگذارند. این رفتار مناسب نیست. هر کسی حرف دارد باید در مستطیل سبز آن را بزند. متاسفانه فوتبال ما شبیه فوتبال دنیا نیست و حاشیه بر متن آن غلبه می‌کند. گرچه ما هم باید خودمان هوشیار باشیم که هستیم.

به خوبی متوجه شیطنت علیه بازیکن استقلال شدیم/ نمی گذاریم چوب لای چرخ تیم ما بگذارید

منظورتان را واضح‎تر بیان می‌کنید؟ از چه اتفاقی صحبت می‌کنید که آن را حاشیه سازی برای استقلال عنوان می‌کنید؟

به طور کلی حرف زدم. اما نمونه آخرش اتفاقات بعد از بازی با کره‌جنوبی بود. اینکه هجمه زیادی علیه بازیکنان استقلالی حاضر در ترکیب تیم ملی به راه افتاد طبیعی نبود. عارف غلامی‌در مدت زمان حضورش در زمین مسابقه یکی از بهترین بازیکنان تیم ملی بود و هیچ کارشناسی به او ایراد نگرفت. نمی‌خواهم وارد جزئیات فنی مسابقه شوم چون تیم ملی در شرایط حساسی قرار دارد اما عده‌ای سعی داشتند همه مشکلات را به گردن عارف غلامی‌بیندازند. این دسیسه‌ها خوب نیست. خوشبختانه مجموعه استقلال به اهدافش نزدیک و نزدیک تر می‌شود و ما نمی‌گذاریم هیچ نوع حاشیه‌ای برای تیم مشکل ایجاد کند. توانایی اش را هم داریم. هم سرمربی تیم مان در این زمینه حاذق است، هم هواداران باهوشی داریم و هم به لطف خدا مدیریت و هیئت مدیره پرتلاشی در راس کار قرار دارند که به خوبی از تیم حراست می‌کنند.

اوضاع مالی تیم روبراه است؟

ما قبل از عید طبق تعهداتمان را انجام دادیم که البته وظیفه مان بود و باید این اتفاق می‌افتاد. ما سعی داریم آرامش روانی تیم برقرار باشد. خواسته‌های سرمربی مان را انجام می‌دهیم و همه با هم به صورت پلکانی به سمت اهدافمان می‌رویم.

بازی با پیکان را چطور پیش‌بینی می‌کنید؟

این یکی از مسابقات خیلی مهم ما در سال جدید است. اینکه پیروزی‎های استقلال ادامه‌دار باشد خیلی اهمیت دارد. ما باید با توجه به فاصله شش امتیازی با تیم دوم کماکان خودمان را در صدر نگه داریم. این دور از دسترس بچه‌های تیم استقلال نیست. پیکان هم حریفی قابل احترام است. مجتبی حسینی از مربیان جوان و کاربلدیست که تیم خوبی را ساخته و پرداخته کرده است. اما نکته مهم این است که بازیکنان استقلال به لحاظ روحی و روانی به ظرفیتی رسیده‌اند که فقط به قصد پیروزی وارد زمین می‌شوند. امیدوارم همواره نتایج استقلال باعث شادی هواداران به شود.

ارسال نظر

دیگر رسانه ها