کد خبر : 74558

نیمه نخست دیدار تیم‌های ملی ایران و لبنان در حالی با یک گل به سود ایران پایان یافت که نیمه نخست با حاشیه هایی همراه بود.

به گزارش ایسنا، تیم ملی فوتبال ایران در آخرین دیدار خود در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر از ساعت ۱۶ به مصاف لبنان رفت و توانست در نیمه نخست با یک گل حریف خود را شکست دهد. تک گل ایران را در این دیدار، سردار آزمون روی پاس زیبای کنعانی‌زادگان به ثمر رساند.

در حالی که تا اواسط نیمه اول، ورزشگاه امام رضا(ع) نیمه پر بود، در اواخر نیمه نخست درهای ورزشگاه باز شد و کسانی که پشت در مانده بودند، توانستند وارد ورزشگاه شوند. با باز شدن در ورزشگاه حتی افرادی که بلیت نداشتند هم راهی استادیوم شدند. در پایان نیمه نخست، حدود ۱۵ هزار نفر داخل ورزشگاه حضور داشتند.

پس از گل سردار آزمون، بیرانوند در حرکتی عجیب از دروازه به زمین لبنان آمد و به حلقه شادی بازیکنان تیم ملی اضافه شود. دروازه‌بان تیم ملی با پرشی عجیب روی سر مجید حسینی، خوشحالی خود را از گل نخست تیم ملی نشان داد. نوراللهی نیز برای جلوگیری از مصدومیت ناشی از این خوشحالی عجیب بیرانوند به او تذکری داد تا دروازه‌بان تیم ملی به درون دروازه برگردد.

همچنین محمدحسین کنعانی‌زادگان نیز پس از به ثمر رسیدن گل، به سمت نیمکت تیم ملی رفت و در آغوش احسان حاجی‌صفی قرار گرفت و خوشحالی‌اش را با این بازیکن تقسیم کرد.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها