کد خبر : 74498

در حالی که بسیاری از اهالی فوتبال حضور پورعلی گنجی را برای فصل بعد در پرسپولیس قطعی می‌دانند اما هنوز هیچ چیز در این خصوص مشخص نیست.

به گزارش طرفداری، از همان زمانی که مرتضی پورعلی‌گنجی به تمرینات پرسپولیس اضافه شد، حرف و حدیث‌ها در خصوص پیوستن او به جمع سرخ‌ها افزایش پیدا کردند. وضعیت متزلزل خط دفاعی سرخ‌ها از یک سو و شرایط نه چندان مناسب این مدافع ملی پوش در کشور چین دست به دست هم داد تا شایعات زیادی در خصوص پیوستن این بازیکن به پرسپولیس در تابستان پیش رو به گوش برسد. جالب این که خود پورعلی گنجی نیز نه تنها این حرف و حدیث‌ها را تکذیب نکرد بلکه در یک برنامه زنده تلویزیونی صراحتا اعلام کرد پرسپولیسی است و به زودی سرخ پوش خواهد شد.

اما با توجه به شایعات و تازه ترین اظهارات پورعلی گنجی هنوز این بازیکن وضعیت مشخصی ندارد و همه چیز بستگی به این دارد که سرنوشت او با باشگاه چینی چه خواهد شد. به تمام اینها اضافه کنید که اولویت اول پورعلی گنجی ادامه فوتبال در خارج از مرزهاست و او اگر پیشنهادی از کشورهای حوزه خلیج فارس داشته باشد همچنان در خارج از ایران فوتبالش را ادامه خواهد داد.

با این اوصاف اگر پورعلی گنجی از باشگاه فعلی اش جدا شود و پیشنهاد چندان خوبی دریافت نکند احتمال حضور او در پرسپولیس برای فصل بعد از همیشه بیشتر است در غیر این صورت او هم چنان حضورش در پرسپولیس را به فصل‌های بعد موکول خواهد کرد.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها