کد خبر : 74496

شیخ دیاباته مهاجم پیشین استقلال از همکاری مجدد با آندره‌آ استراماچونی بسیار هیجان زده است.

به گزارش ایلنا، شیخ دیاباته یکی از بهترین بازیکنان خارجی‌ای بود که پای به فوتبال ایران گذاشت.

البته که شیخ فقط دو فصل در لیگ برتر بازی کرد که کاملا هم این دو فصل برای وی متفاوت سپری شد اما هواداران استقلال هنوز هم با آقای گل سابق‌شان خاطرات بسیار خوبی دارند. شیخ که این فصل زیر نظر سرمربی محبوبش آندره آ استراماچونی خوب سپری کرد، در خصوص مسائل مختلفی به سوالات پاسخ داد:

اول از همه درخصوص شرایط این روزهای خودت بگو و پایان فصلی با الغرافه پر فراز و نشیب در لیگ قطر.

همانطور که گفتید، فصل پر فراز و نشیبی بود. تیم ما این شانس را داشت که در رتبه‌های بالاتری قرار بگیرد اما سطح رقابت در اینجا واقعا بالاست و همین موضوع سبب شد تا نتوانیم به همه اهدافی که داشتیم برسیم.

الغرافه در هفته‌های پایانی افت شدیدی کرد. دلیل این موضوع چه بود؟

متاسفانه این اتفاق رخ داد اما فکر نمی‌کنم دلیلی غیر فوتبالی داشته باشد. ما در زمین مسابقه چندان خوب عمل نکردیم و همین باعث شد تا نتایج خوبی در هفته‌های پایانی نگیریم.

کار کردن دوباره زیر نظر استراماچونی چطور بود؟

فوق العاده بود. واقعا حس خوبی از کار کردن دوباره با رییس داشتم و توانستیم روزهای خوبی را سپری کنیم. تنها ناراحتی من از این بود که کمی فصل را بد تمام کردیم که می‌توانست بهتر باشد وگرنه من دوباره خودم را در اینجا پیدا کردم.

فصل آخر حضورت در استقلال قطعا برای خودت هم خوب نبود. چه اتفاقاتی رخ داد که آن شرایط پیش آمد؟

برخی از افراد باعث شدند تا همه اعتمادی که به باشگاه و مجموعه داشتم از بین برود. اتفاقاتی افتاد که اصلا فکرش را هم نمی‌کردم شاید می‌خواستند من را دیوانه کنند! فصل پیش خوب شروع نشد و بد هم ادامه دار بود.

چه کسانی در بروز این اتفاقات بد نقش داشتند؟

به شما هم گفته بودم که خیلی دوست ندارم درباره آن روزها صحبت کنم و فقط از اینکه حالا در قطر هستم خوشحالم.

چه پیامی برای مردم ایران داری؟

آنها همیشه برای من افرادی قابل احترام خواهند بود. من به تمام آنها سلام می‌فرستم و امیدوارم که همیشه در سلامتی کامل باشند.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها