کد خبر : 74471

کاپیتان استقلال کماکان نسبت به دعوت نشدنش به تیم ملی معترض است.

به گزارش فوتبالی، وریا غفوری پیش از در واکنش به غیبتش در فهرست تیم ملی مدعی شده بود که دعوت نشدن او به تیم ملی، ریشه در مسائل غیرفوتبالی دارد و توجیهات سرمربی تیم ملی برای او قابل قبول نیست.

اشاره وریا به صحبتهای دراگان اسکوچیچ درباره دلیل عدم دعوت از کاپیتان استقلال و همچنین رامین رضاییان بود. اسکوچیچ درباره این دو بازیکن گفته بود:" مشکل شخصی با وریا ندارم ولی با سبک بازی اش مشکل دارم. با رامین رضاییان هم همینطور. با شخص او مشکلی ندارم و با سبک بازی‌اش مشکل دارم. مهم برای من جاگیری دفاعی و مشارکت در کار دفاعی است. وریا و بازی‌اش  را بهتر از خودش می شناسم! این تصمیم ورزشی و صرفا نظر من است."

در شرایطی که نبود یک مدافع راست تخصصی در بازی با کره کاملا به چشم آمد، وریا غفوری در تازه‌ترین مصاحبه‌اش، باز هم درباره دوری‌اش از تیم ملی صحبت کرده و گفته است:" به این موضوع اعتقاد ندارم که شادی گلی که به سمت اسکوچیچ داشتم، روی دعوتم به تیم ملی تاثیرگذار بوده است. به هر بازیکنی شانس داده شد ولی به من شانسی داده نشد."

نکته قابل توجه اینکه وریا در بخشی از صحبتهایش اعلام کرده خیلی پیگیر مسابقات تیم ملی نیست اما برای این تیم آرزوی موفقیت می‌کند.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها