کد خبر : 74441

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید عواملی مزاحمت‌هایی ایجاد می‌کنند تا این تیم قهرمان نشود.

به گزارش ایسنا به نقل از باشگاه پرسپولیس، یحیی گل‌محمدی درباره شرایط پرسپولیس در سال ۱۴۰۰ اظهار کرد: سال سختی را پشت سر گذاشتیم اما موفقیت‌هایی هم داشتیم و توانستیم پنجمین قهرمانی پیاپی را به دست بیاوریم و توانستیم درسوپرجام قهرمان بشویم و از این نظر سال خوبی بود. همه می‌دانند چقدر مشکل داشتیم اما در مجموع فصل جدید برای ما پر فراز و نشیب بود. بازیکنان همه تلاش خود را انجام دادند تا هواداران خوشحال شوند اما عواملی و مزاحمت‌هایی وجود دارد که اجازه ندهند پرسپولیس قهرمان شود اما این قول را می‌دهم که با همه وجود کار کنیم تا هواداران را خوشحال کنیم.

وی افزود: کار سختی داریم و احتیاج به کمک و حمایت هواداران داریم. شک نکنید که ما همه تلاش‌مان را انجام می‌دهیم. وقتی در پرسپولیس کار می‌کنید فقط باید یک هدف داشته باشید که آن هم قهرمانی است و باید فقط برای گرفتن جام تلاش کنیم. ما پر فشار تمرین می‌کنیم و زحمت می‌کشیم اما هستند کسانی که بخواهند چوب لای چرخ تیم بگذارند و این افراد زیاد هستند. پارسال شاهد کارشکنی‌های زیادی بودیم و مشکلات ما از ابتدای فصل شروع شده بود اما پا پس نکشیدیم و با تمام وجود کار کردیم. هدف اصلی ما همیشه قهرمانی بوده و خواهد بود و شک نکنید که باید مسیر را با کمک هواداران ادامه بدهیم.

او در ادامه گفت: امیدوارم شرایطی رخ بدهد که بازی‌ها با حضور هواداران باشد چون حضور آن‌ها به ما انگیزه می‌دهد. الان همه جای دنیا بازی‌ها با  تماشاگر است و وجود آن‌ها تاثیر زیادی در ایجاد انگیزه برای ما دارد. در نبود هواداران بیش‌ترین ضرر را پرسپولیس کرده است.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره اتفاقات داربی ۹۸ هم گفت: هدف اصلی ما در داربی پیروزی بود و همه مجموعه تیم به سه امتیاز فکر می‌کردیم. از نظر فنی بازی خوبی انجام دادیم اما اتفاقاتی در آن بازی رخ داد که حتی من صحنه‌های آن را استخراج کردم و مشخص است که می‌خواستند اجازه ندهند پرسپولیس بازی را ببرد. خیلی از سوت‌ها بی‌موقع بود و فشاری که ما روی حریف داشتیم را از بین می‌برد. ما در این موضوع اذیت شدیم. اگر قضاوت معمولی و عادی در بازی بود، ما قطعا می‌توانستیم بازی را ببریم و (روند داوری) تمرکز همه ما را برهم زد. در هر صورت هفت بازی مانده است و برای قهرمانی هنوز شانس داریم. هدف ما این است که در این  هفت بازی به برتری برسیم.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها