کد خبر : 73991

به نظر می‌رسد دستمزد جادوگران و شیادان در این فوتبال از قیمت مربیان و بازیکنان شاغل درآن نیز بیشتر باشد!

به گزارش خبرورزشی، لطفا تعجب نکنید! خودمان هم ابتدا باور نمی‌کردیم یک جادوگر یا به عبارتی بهتر شیاد بتواند از ساده لوحی مدیران و مربیان فوتبال کشورمان استفاده کرده و جیب آنان را به سادگی آب خوردن بزند.

در همین راستا شنیدیم جادوگر مشهور کرجی که بارها در خصوص شاهکارهایش (!) گفته، نوشته، شنیده و خوانده شده است برای خود قیمت مشخص تعیین کرده است. به طور مثال شنیدیم طرف برای صعود یک تیم به لیگ برتر دستمزدی یک میلیارد تومانی تعیین کرده و نصف آن را نیز از تیم پولدار دسته اولی گرفته است! حریفان تیم مورد نظر هنگام بازی در این شهر صابون برخی رفتار و کارهای عجیب سرمربی و نزدیکان این تیم به تن‌شان خورده است.

همچنین جادوگر معروف کرجی برای حفظ صندلی مدیران عامل و جایگاه سرمربیان نیز نرخ مشخصی داشته و ۲۰۰ میلیون تومان دریافت می‌کند! وقتی بیشتر تعجب می‌کنید که بدانید نرخ قهرمانی در لیگ برتر نیز یک میلیارد تومان و به اندازه صعود به لیگ برتر است با یک تفاوت؛ اینکه در لیگ برتر آقای جادوگر قرار است دستمزد یک میلیارد تومانی‌اش را به شرط و پس از قهرمانی تیم تحت نظرش (!) دریافت کند. البته جادوگر زبر و زرنگ فوتبال ما در پاداش های برد تیم لیگ برتری سهیم است.

از آن جالب‌تر قرارداد یا به عبارت بهتر توافق ۵۰۰ میلیون تومان جادوگر فوتبال ایران برای کسب سهمیه آسیاست. یک تیم شهرستانی با این فرد توافق کرده است اما با توجه به تکذیب سرمربی‌اش نسبت به داشتن هرگونه رابطه با جادوگران این قرارداد ظاهرا یک طرفه فسخ شده است!

آقای جادوگر تأکید دارد که مدیران یا مربیان تحت امرش هرگز موضوع ارتباط با سحر و جادو یا جادوگری را تکذیب نکنند و این مسئله خط قرمز اوست!

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها