کد خبر : 73976

زن جوانی که با تغییر ظاهر به چهره مردانه و با همراهی مادرش اقدام به سرقت کرده بود، دستگیر شد.

به گزارش ایسنا، مدتی قبل چندین فقره سرقت از مغازه‌های موبایل‌فروشی کلانتری نازی‌آباد اعلام شد که در پی آن ماموران در محل حاضر شده و رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند. در جریان این اقدامات نیز مشخص شد سرقت ها که عمدتا مربوط به تلفن های همراه گران قیمت بوده از سوی مردی جوان که زنی میانسال نیز همراهش بوده، انجام شده است. به گفته شکات، این زن مادر مرد جوان بوده است. 

رسیدگی به این پرونده ادامه داشت و در جریان آن ماموران اقدام به پالایش اطلاعات و تطبیق چهره متهمان و مجرمان سابقه‌دار کردند، اما چهره‌ای با ویژگی‌های مرد سارق به دست نیامد. سرانجام ماموران در جریان گشت زنی‌های خود در محدوده نازی آباد مرد جوان را در حالی که به یک واحد صنفی موبایل فروشی مراجعه کرده بود، مورد شناسایی قرار داده و دستگیر کردند.

با انتقال متهم به کلانتری مشخص شد که متهم دستگیر شده، دختری جوان است و با پوشیدن لباس پسرانه و اصلاح موی سر و تغییر جنسیت ظاهری، اقدام به سرقت کرده و با همین شیوه نیز ماموران را فریب داده بود. در ادامه زن میانسال برای آزادی فرزندش به کلانتری مراجعه کرد که وی نیز به عنوان همدست زن مردنما مورد شناسایی قرار گرفته و بازداشت شد.

مرکز اطلاع رسانی پلیس پیشگیری تهران بزرگ با تایید این خبر اعلام کرد که برای دو متهم پرونده‌ای تشکیل شده و آنان برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند. تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها