کد خبر : 73958

وحید قلیچ دروازه‌بان پیشکسوت پرسپولیس معتقد است مشکل اصلی حامد لک به مسائل روحی و روانی برمی‌گردد.

به گزارش خبرورزشی، وحید قلیچ که زمانی خودش در همین پرسپولیس مربی داوود فنایی بوده است حالا اعلام می‌کند حاضر است داوطلبانه به مربی گلرهای سرخپوشان و حامد لک کمک کند.

خودتان تازه‌ترین مصاحبه ما با وحید قلیچ را بخوانید تا متوجه موضوع شوید:

لابد می‌دانید چرا تماس گرفتیم؟

از بعد بازی پرسپولیس شاید ۱۰۰ پیام داشتم و همه هم شاکی بودند که این چه وضع گلری است؟

واقعا چرا حامد لک این جوری گل خورد؟

باید جواب این سئوال را داوود فنایی بدهد!

فکر نمی‌کنید اگر احمد گوهری درون دروازه می‌ایستاد بهتر بود؟

نه! من می‌گویم احمد گوهری هم توی دروازه بود باز گل می‌خورد چون واقعا استرس زیادی در اولین بازی خودش داشت. گلر پرسپولیس باید با صلابت باشد و با استرس بیگانه!

به نظر شما راهکار چیست؟

من یک پیشنهادی دارم و هر چند می‌دانم دوستان قبول نمی‌کنند اما حاضرم یک هفته کنار داوود فنایی باشم و حامد لک را تمرین بدهم. قول می‌دهم حامد لک ستاره دربی شود!

جدا؟!

بله و حتی حاضرم مجانی کار کنم. داوود فنایی باید این غرور را کنار بگذارد و از من که مربی اش بودم مشاوره بگیرد. شما آن دربی که ۹ نفره شدیم را به خاطر دارید؟

بله، همان بازی که اسماعیل حلالی و نادرمحمدخانی اخراج و پرسپولیس ۹ نفره شد اما بازی با استقلال به تساوی رسید.

در آن بازی همین داوود فنایی ستاره شد. من مربی گلرهای پرسپولیس بودم و با داوود خیلی از لحاظ روحی و روانی کار کردم. داوود درآن دربی عالی کار کرد و خودش هم آن روز را به خاطر دارد. چه اشکالی دارد او از من مشورت بگیرد؟

ما خودتان با فنایی تماس گرفته‌اید؟

به دفتر باشگاه رفتم که با آقای درویش صحبت کنم و همین پیشنهاد را بدهم اما در باشگاه نبود!

نبود یا اینکه گفتند رضا درویش نیست؟!

نه، واقعا نبود! آقای درویش از رفقای قدیمی‌و دهه ۶۰ ماست و وحید قلیچ یا پیشکسوتان را نمی‌پیچاند!

واقعا شما می‌توانید یک هفته ای حامد لک را به اوج برگردانید؟

مرد است و قولش! من نمی‌خواهم جای کسی را بگیرم. سنی هم از من گذشته و دنبال جایگاه داوود فنایی هم نیستم. این پیشنهادی که می‌دهم به خاطر پرسپولیس است. دوست دارم تیم محبوبم موفق باشد و گل بد نخورد. امیدوارم دوستان بدانند وحید قلیچ یک پرسپولیسی است و غرور را کنار بگذارند.

چرا این موضوع را با یحیی گل محمدی درمیان نمی‌گذارید؟

یحیی کارش را انجام می‌دهد. این مشکل مربوط به دروازه پرسپولیس است نه پست‌های دیگر! دروازه بانی با بقیه پست‌ها فرق اساسی دارد. تمرینات متفاوتی هم داشته و خاص است. من از داوود فنایی می‌خواهم به خاطر پرسپولیس این پیشنهاد را بپذیرد.

بسیارخوب، حالا فاصله امتیازی پرسپولیس با استقلال پس از شکست در آبادان به عدد ۶ رسید. فکر می‌کنید این فاصله قابل جبران باشد؟

متأسفانه تا دیروز امتیاز به این تیم هدیه می‌دادند و حالا به استقلال پنالتی هم هدیه می‌دهند! من نمی‌دانم کمک داور بازی استقلال و گل گهر چه چیزی را دید که پنالتی گرفت؟ این کارها و اتفاقات مشکوک است. البته من مطمئن هستم نه تنها این فاصله به زودی جبران می‌شود بلکه باز هم پرسپولیس قهرمانی را جشن خواهد گرفت به شرط آن که دیگر از این گل‌های بد نخوریم!

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها