کد خبر : 73750

سرمربی تیم فوتبال استقلال در صورتی که تیمش فردا برابر گل‌گهر سیرجان شکست نخورد به رکورد امیر قلعه‌نویی در تاریخ لیگ برتر می‌رسد.

به گزارش تسنیم، تیم‌های فوتبال استقلال و گل‌گهر سیرجان فردا (یکشنبه) در هفته بیست‌ویکم لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه آزادی به مصاف هم خواهند رفت. فارغ از جذابیت‌‌های رقابت دو تیم مدعی، برای علاقه‌مندان به فوتبال تقابل دوباره فرهاد مجیدی و امیر قلعه‌نویی مهمترین اتفاق این مسابقه است، اما یک اتفاق دیگر به جذابیت‌های این بازی اضافه کرده است که حساسیت‌های آن را دوچندان خواهد کرد.

استقلال با هدایت مجیدی در 20 هفته از بیست‌ویکمین دوره لیگ برتر شکستی را تجربه نکرده است که یک رکورد برای سرمربی جوان آبی‌پوشان محسوب می‌شود، اما رکورد شکست‌ناپذیری یک مربی در لیگ برتر در اختیار امیر قلعه‌نویی است. او در لیگ دهم با سپاهان از هفته هشتم تا بیست‌وهشتم مسابقات شکست نخورد تا 21 هفته بدون شکست را در پرونده کاری خود داشته باشد.

اگر استقلال برابر گل‌گهر شکست نخورد مجیدی به رکورد قلعه‌نویی می‌رسد و اگر در دیدار برابر صنعت نفت آبادان در هفته بیست‌ودوم به روند شکست‌ناپذیری‌اش ادامه دهد به تنهایی رکورددار خواهد شد. بنابراین، دیدار فردا برای مجیدی و قلعه‌نویی تنها یک رقابت ساده برای کسب سه امتیاز نیست و چیزی فراتر از آن خواهد بود.

 

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها