کد خبر : 73218

سپهر حیدری مدافع پیشین پرسپولیس می‌گوید: شکی ندارم پرسپولیس یک سبقت ریز به زودی گرفته و دیگر هم صدر جدول را به تیم دیگری نخواهد داد. منتظر باشید!

به گزارش خبرورزشی، تمرین روز پنج شنبه پرسپولیس دو مهمان شناخته شده داشت که یکی از آنها سپهر حیدری بود.

مدافع سابق پرسپولیس که خودش سابقه زدن گل قهرمانی این تیم در لیگ هفتم را در کارنامه دارد بعد از ۱۰ ماه به ایران بازگشته است.

سپهر حیدری مدتی در امارات در رده‌های پایه ای فعالیت می‌کرد و حالا پس از بازگشت در اولین فرصت سر تمرین تیم محبوبش حاضر شد و...

چه شد که سرتمرین پرسپولیس رفتید؟

حدود ۱۰ ماهی می‌شد که در کشور امارات بودم و دلم برای دیدن بروبچه‌های تیم پرسپولیس تنگ شده بود و به همین خاطر سرتمرین رفتم تا دید و بازدیدی تازه کنم.

البته در فضای مجازی همواره از پرسپولیس اسم می‌بردید؟

بله، وظیفه من پیشکسوت حمایت از پرسپولیس در شرایط دشوار و مشکلات است. هواداران فهیم پرسپولیس هم در هر شرایطی از تیم حمایت کرده و می‌کنند.

وضعیت تیم چه طور بود؟

خدا را شکر آقا یحیی و کادرفنی پرسپولیس پس از سوپرجام و با وجود برخی مشکلات تیم را خوب جمع و جور کردند و حالا جمعی با انگیزه برای ادامه مسابقات تلاش می‌کنند. از سید جلال حسینی بگیرید تا جوان ترین بازیکن پرسپولیس که می‌خواهند قهرمان لیگ برتر شوند.

سید جلال حسینی روبروی تو هم بازی کرده است. این طور نیست؟

در اردوهای تیم ملی همبازی بودیم و روبروی هم بازی کردیم. سید جلال حسینی یک کاپیتان نمونه است.

همه از آمادگی رامین رضاییان خرید جدید پرسپولیس صحبت می‌کنند. شما از نزدیک تمرین او را دیدید. واقعا آماده بود؟

بله، واقعا آماده و سرحال تمرین کرد. رامین هم آماده است و هم انگیزه فراوانی برای بازی در پرسپولیس برخوردار است. مطمئن هستم می‌تواند خیلی در ادامه فصل به تیم کمک کند.

تمرین پرسپولیس یک مهمان دیگر هم داشت. مرتضی پورعلی گنجی قراراست پرسپولیسی شود؟

مرتضی پورعلی گنجی فوتبالیست ملی این مملکت است که زانوی خودش را عمل جراحی کرده است. او فقط کنار تیم تمرین می‌کند و کنار پرسپولیس حضور دارد.

۱۰ ماه در ایران نبودید اما لابد می‌دانید استقلال صدرنشین لیگ برتر ماست. به نظر شما این فصل نوبت این تیم نیست که قهرمان شود؟

این حرف من را روی احساسات یا مسائل دیگر نگذارید اما به شما می‌گویم پرسپولیس یک هفته زودتر از پایان لیگ قهرمان خواهد شد!

با چه استدلالی این حرف را می‌زنید؟

شما مطمئن باشید مدعیان دیگر (اسم استقلال را نمی‌آورد) در نیم فصل دوم امتیاز از دست خواهند داد. من شکی ندارم پرسپولیس یک سبقت ریز به زودی گرفته و دیگر هم صدر جدول را به تیم دیگری نخواهد داد. منتظر باشید!

به عنوان سئوال آخر می‌خواستیم نظر شما را در خصوص برکناری عزیزی خادم و جانشینی میرشاد ماجدی چیست؟

قضاوت عجولانه نکرده و همه چیز را به زمان می‌سپاریم. انشالله که اتفاقات خوبی برای فوتبال ایران بیفتد.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها