کد خبر : 72830

اسامی لیست خرید 13 نفره پرسپولیس لو رفت

اسامی لیست خرید 13 نفره پرسپولیس لو رفت

یحیی گل محمدی در کنفرانس مطبوعاتی خود گفت من نام ۱۳ بازیکن را به باشگاه دادم که اگر دو نفر از آنها را هم می‌گرفتند، خیلی خوب بود.

به گزارش خبر ورزشی ، قاعدتا یکی از این بازیکنان احمد گوهری دروازه بان صنعت نفت آبادان بود که در پرسپولیس جانشین رادوشوویچ شد ولی پیگیری‌های خبرورزشی باعث شد تا اسامی‌ ۱۲ بازیکن دیگر هم لو برود.

یکی از بازیکنانی که گل محمدی روی جذب او نظر مثبتی داشت، شیمبا مهاجم ۳۹ ساله و برزیلی فولاد خوزستان بود که حالا باید امروز با پیراهن فولاد دوباره مقابل پرسپولیس بازی کند.

در میان لژیونرها یحیی گل محمدی روی رامین رضاییان و علی علیپور بازیکنان سابق پرسپولیس نظر مثبتی داشت تا جناح راست و خط حمله تیمش را تقویت کند اما شرایط حضور هیچ کدام از این دو نفر در پرسپولیس فراهم نشد.

گل محمدی بازیکنی چون علیرضا کوشکی را هم می‌خواست که به فولاد خوزستان رفت و حالا او هم مقابل پرسپولیس بازی می‌کند!

از دیگر نفرات مورد نظر یحیی می‌توان به شروین بزرگ از صنعت نفت آبادان، امید حامدی‌فر از همین تیم، پیمان بابایی مهاجم تراکتور، شهریار مغانلو، امید نورافکن و دانیال اسماعیلی فر از سپاهان، سعید صادقی و مهدی تیکدری از گل گهر اشاره کرد.

کاملا طبیعی بود که باشگاههایی چون سپاهان و گل گهر به پرسپولیس بازی ندهند اما مدیران این باشگاه در جذب بازیکن جوان و ۲۱ ساله ای چون حامدی فر هم ناتوان نشان دادند و حتی نتوانستند پیمان بابایی را از تراکتور بحران زده بگیرند تا خیال یحیی در خط حمله کمی راحت شود.

شاید گل‌محمدی تصور می‌کرد که از این ۱۳ بازیکن حداقل چهار نفر پرسپولیسی شوند اما چنین اتفاقی تا امروز رخ نداده و تنها احمد گوهری دروازه بان صنعت نفت ذخیره حامد لک شده است.

گل‌محمدی پارسال در نیم فصل بازیکنانی چون فرشاد فرجی، مهدی ترابی و شهریار مغانلو را خرید و حسابی تیمش را تقویت کرد. او انتظار دارد امسال هم نفرات مورد نظرش یا حداقل تعدادی از آنها جذب شوند. هرچند که پرسپولیس برخلاف فصل گذشته در لیگ قهرمانان آسیا حضور ندارد و باید در لیگ برتر و جام حذفی به میدان برود.

نکته اینجاست که گل‌محمدی هر دو جام را می‌خواهد و احساس می‌کند که بدون جذب نفرات جدید تصاحب این دو جام امکان پذیر نیست

 

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها