کد خبر : 72817

بسته شدن دوباره پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس این بار توسط یک «خودی»

بسته شدن دوباره پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس این بار توسط یک «خودی»

باز و بسته شدن پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس دیگر تکراری شده است اما این بار بازیکنی باعث بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس شده که شاید برای هواداران باور کردنی نباشد!

این بار پای علیرضا بیرانوند در میان است و یک بدهی 2.5 میلیارد دلاری به این دروازه بان موجب جلوگیری از ثبت قرارداد بازیکنان جدید شده است. آن هم در شرایطی که پرسپولیس تازه بدهی سنگین اوساگونا را پرداخت کرده است.

پرسپولیس در همین راستا یا باید بدهی طلبکاران داخلی را پرداخت کنند یا با آن‌ها به توافق برسند. مشکلی که در فصل های گذشته نیز گریبان سرخپوشان را گرفته بود اما مدیران این باشگاه در آن مقطع با دادن ضمانت به کمیته وضعیت این مشکل را برای ثبت قرارداد بازیکنان حل کرده بودند. 

وکیل علیرضا بیرانوند در توضیحی که درباره این حکم و شکایت موکل خود از باشگاه پرسپولیس داشته، اینطور توضیح داده است: باشگاه پرسپولیس طبق حکم قطعی کمیته استیناف که حدود پنج ماه قبل صادر شد، باید مطالبات حدود ۲/۵ میلیاردی بیرانوند را پرداخت کند و به همین دلیل نمی‌تواند در فصل نقل و انتقالات زمستانی، قرارداد بازیکن جدیدی را ثبت کند. البته در پنجره قبلی نقل و انتقالات هم این باشگاه به دلیل بدهی به بیرانوند نمی‌توانست فعالیت کند اما وی به دلیل علاقه اش به این تیم در آن زمان اجازه نداد پنجره پرسپولیس بسته شود. ما اکنون هم نمی‌خواهیم پنجره پرسپولیس بسته باشد اما باشگاه به هرحال باید این بدهی را پرداخت کند.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها