کد خبر : 72812

چه خبر از پیامک واریز وجه پرسپولیسی ها؟

چه خبر از پیامک واریز وجه پرسپولیسی ها؟

درحالی که مدیریت باشگاه پرسپولیس قول پرداخت پاداش های معوقه پیش از دیدار سوپرجام را داده بود اما درسیرجان خبری نشد که نشد!

به گزارش خبرورزشی، بازیکنان پرسپولیس که شنبه گذشته راهی شهر سیرجان شدند امیدوار بودند پیامک واریز پاداش را درگوشی تلفن همراه خود مشاهده کنند اما باز هم با بدقولی مدیران باشگاه مواجه شدند.

رقم پاداش معوقه بازیکنان پرسپولیس به طور میانگین حدود ۱۰۰ میلیون تومان برای هر یک از آنهاست و شاید این رقم برابر قرارداد آنان چندان زیاد نباشد اما به زعم یحیی گل محمدی و مدیران این تیم می‌تواند انگیزه خوبی برای سرخپوشان باشد.

بر همین اساس یحیی گل محمدی پیش از سفر به سیرجان از رضا درویش درخواست کرد پاداش‌های معوقه قبل از دیدار با فولاد خوزستان به حساب شاگردانش واریز شود. ظاهرا مدیریت باشگاه نیز وعده ای داد که این وعده به عمل نشده است. پیش از این در دیدار هفته شانزدهم پرسپولیس و فولاد خوزستان نیز چنین وعده ای به همراه واریز پول قرارداد به بازیکنان داده شده بود.

در این رابطه گفته می‌شود پس از وعده مدیریت باشگاه بازیکنان تا بعد از ظهر روز شنبه ۲ بهمن ماه، مرتب گوشی خود را چک می‌کردند که ببینند واریزی داشته اند یا نه؟

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها