کد خبر : 72708

یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس برای استفاده از مهاجم خود منتظر تصمیم متخصصان پزشکی است.

به گزارش مهر، تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس در حالی برای بازی با فولاد خوزستان در سوپرجام فوتبال باشگاهی کشور پیگیری می‌شود که علاوه بر عدم تعیین تکلیف درباره خریدهای زمستانی هنوز وضعیت چند بازیکن این تیم برای خروج از لیست مشخص نشده است.

سرمربی پرسپولیس به دلیل مصدومیت از ناحیه رباط صلیبی قصد داشت عیسی آل‌کثیر را از لیست بازیکنان تیم برای نیم فصل دوم کنار بگذارد اما ادعای مهاجم گلزن سرخ‌ها همه چیز را به آینده موکول کرد.

آل‌کثیر پس از یک ماه استراحت مدعی شد هیچ مشکلی برای تمرین کردن ندارد و تشخیص پزشکان متخصص درباره او کاملا اشتباه بوده است. او با درخواست شخصی خود خواستار حضور در تمرینات و ادامه حضور در بازی‌های تیم شد. گل محمدی سرمربی پرسپولیس پس از بازگشت به تمرینات تیم که به دلیل استعفا چند روزی حضور نداشت اجازه حضور آل‌کثیر در تمرینات را داده است اما مجوز حضور او در جمع سایر بازیکنان برای تمرینات تاکتیکی را نداده است.

سرمربی سرخپوشان پایتخت ماندن او در پرسپولیس را مشروط به معاینه دوباره پزشکان متخصص درباره زانوی آسیب دیده آل‌کثیر کرده و حاضر نیست از او فعلا استفاده کند. جراحان متخصص زانو قرار است پرونده آل‌کثیر را دوباره بررسی کنند تا این بازیکن شانس خود را برای ماندن در جمع شاگردان یحیی گل محمدی را بیازماید.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها