کد خبر : 72703

انتقال دیاز به لیورپول باعث شد تا سران پورتو پیشنهاد آرسنال برای مهدی طارمی را قبول نکنند.

به گزارش خبرگزاری دانشجو، به نقل از تایمز، به آرسنال در ژانویه پیشنهاد شد مهدی طارمی مهاجم پورتو را به خدمت بگیرد اما به توافقی برای آوردن او به شمال لندن نرسید. این بر اساس گزارشی از CBS Sports است که ادعا می کند طارمی یکی از از بازیکنانی بود که در ژانویه به آرسنال پیشنهاد شد. موضع پورتو در اواخر پنجره ممکن است به هر حال تغییر کرده باشد. آنها لوئیز دیاز وینگر خود را به لیورپول فروختند و شاید نمی خواستند یکی دیگر از بازیکنان کلیدی خط حمله خود را از دست بدهند.

طارمی ۲۹ ساله ۱۲ گل و ۷ پاس گل برای پورتو به ثمر رسانده است. طارمی فصل گذشته با ۱۶ گل و ۱۱ پاس گل فوق العاده بود و به عنوان نوک هجومی پورتو بر فوتبال پرتغال مسلط شد.

طارمی فصل گذشته با زدن گل قیچی برگردان بی نقص برای پورتو مقابل چلسی به تیتر اخبار تبدیل شد. این گل به قدری خوب بود که طارمی به رای گیری نهایی برای جایزه پوشکاش راه پیدا کرد.

مهدی طارمی بیشتر دوران حرفه ای خود را در زادگاهش ایران گذرانده و در تیم های ایرانجوان، شاهین بوشهر و پرسپولیس بازی کرده است.

او همچنین ۱۸ ماه در تیم الغرافه قطر بازی کرد. در ژوئیه ۲۰۱۹، طارمی به ریو آوه پرتغال پیوست و کمی بیش از یک سال بعد، پورتو او را به خدمت گرفت.

طارمی که گفته می شود بند فسخ ۵۰ میلیون پوندی دارد، در این فصل برای باشگاهش در فرم فوق العاده ای بوده است.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها