کد خبر : 72630

در شرایطی که جدایی پنج بازیکن از تیم فوتبال استقلال قطعی شده، ولی هنوز بازیکن جدیدی جذب این تیم نشده است.

به گزارش تسنیم، تیم فوتبال استقلال در حالی خودش را برای بازی معوقه هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال مقابل هوادار آماده می‌کند که هنوز بازیکنی جذب این تیم نشده است. فرهاد مجیدی سرمربی استقلال پیش از پایان نیم‌فصل در نشست‌های خبری گفته بود دو بازیکن خارجی و دو بازیکن داخلی جذب خواهند شد. ژان کارلوس بازیکن برزیلی و صالح حردانی از فولاد خوزستان نیز جدی‌ترین گزینه‌های استقلال بودند که قیمت بالای کارلوس باعث عقب‌نشینی مدیران استقلال شد.

بابک مرادی، محمدرضا آزادی و فردین رابط از استقلال جدا شده‌اند و آرش رضاوند و رشید مظاهری نیز از مدت‌ها قبل به دنبال جدایی بودند. رضاوند قرار است در صورت توافق با باشگاه استقلال بر سر مطالباتش راهی فولاد خوزستان شود، ولی تکلیف مظاهری هنوز مشخص نیست. تا اینجای کار مشخص شده که جدایی پنج بازیکن از استقلال قطعی است، ولی هیچ بازیکنی جایگزین آنها نشده. حتی با فرض اینکه حردانی به استقلال بیاید، مشکل استقلال در خط هافبک و پلی‌میکر حل نشده است. مجیدی برای حل معضل استقلال در میانه میدان در بیشتر بازی‌ها تیمش را با سیستم 3-4-3 وارد زمین می‌کرد، به طوری که امیرحسین حسین‌زاده و سبحان خاقانی به‌عنوان وینگر چپ و راست بازی می‌کردند.

از اردوگاه آبی‌پوشان خبر می‌رسد که قرار بود سعید مهری هم از لیست استقلال خارج شود، ولی مجیدی به دلیل عدم جذب بازیکنی جدید فعلاً از تصمیم خود منصرف شده است. رضاوند نیز همین شرایط را داشت، ولی این بازیکن دیگر تصمیمی برای ماندن در استقلال ندارد.

وضعیت آشفته استقلال در نقل‌وانتقالات همچنان ادامه دارد و باید دید در روزهای آینده بازیکن جدیدی به این تیم اضافه می‌شود یا نه، آنهم در شرایطی که استقلال در نیم‌فصل در صدر جدول ایستاد و با توجه به حذف از لیگ قهرمانان آسیا، هواداران این تیم انتظار قهرمانی در فصل جاری را دارند.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها