کد خبر : 72607

چرا فرزاد مجیدی بارها از تمرینات استقلال اخراج می‌شود؟ این سؤالی است که هیچ‌یک از مسئولان استقلال پیرامون آن جواب قانع‌کننده‌ای نمی‌دهند.

به گزارش ایران ورزشی، تردید نکنید اگر استقلال در صدر جدول حضور نداشت و بابت جایگاهش آرام نبود، غیبت مجیدی کوچک به یک چالش جدی و قابل بحث در این باشگاه تبدیل می‌شد اما چون استقلال از نظر فنی اوضاع مطلوبی دارد و در صدر جدول قرار گرفته چندان به این موضوع پرداخته نمی‌شود.

البته برادری فرزاد با فرهاد نیز مزید بر علت است و بسیاری تصور می‌کنند چون مجیدی بزرگ به طور قطع در جریان غیبت‌های برادرش در تمرین قرار دارد، چندان به این موضوع پرداخته نمی‌شود. شاید هم بی‌اثری برادر کوچک‌تر در امور فنی استقلال دلیل این موضوع باشد؟!

به هر حال هر چه هست مدیران باشگاه استقلال باید درباره دلیل غیبت‌های فرزاد مجیدی که از باشگاه استقلال بابت حضور در تمرینات دستمزد می‌گیرد، توضیح شفافی ارائه داده و اعلام کنند که چرا این مربی در حالی که همچنان با استقلال قرارداد دارد، دوباره چند روزی را از حضور در تمرینات محروم بود. آیا دیگر مربیان هم اجازه دارند هر از گاهی به دلایل نامعلوم در تمرین حاضر نشوند و بعد از گذشت زمانی قابل توجه دوباره به تمرین بازگردند؟ فرزاد مجیدی پیش از این نیز یک بار زمان قابل توجهی از حضور در تمرینات خودداری کرد و بعد از بازگشت اعلام شد که او با بیماری مواجه بوده. در مرحله دوم اما هیچ توضیحی درباره دلیل غیبت این مربی داده نشد. عجیب است.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها