کد خبر : 72499

گزینه پرسپولیس پرید!

گزینه پرسپولیس پرید!

وحدت هنانوف و منوچهر صفروف نفری ۱۰ هزار دلار بابت قراردادهای خود از باشگاه پرسپولیس گرفته و سپس راهی کشور خود تاجیکستان شدند.

به گزارش خبرورزشی، پس از درخواست کادر فنی تیم فولاد، علیرضا کوشکی بازیکن تیم پیکان به دنبال توافق با حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل باشگاه با عقد قراردادی رسمی به مدت یک و نیم فصل به فولاد پیوست. کوشکی ۲۱ ساله که عضو تیم امید ایران است، سابقه بازی در تیم‌های سپیدرود رشت و پیکان را دارد. او همچنین در پست‌های هافبک و مهاجم می‌تواند با صلاحدید کادر فنی به کار گرفته شود.

این بازیکن که پیشنهادات قابل توجهی از تیم‌های بالانشین لیگ برتری داشت، در نهایت تصمیم گرفت تا شاگرد نکونام در تیم قرمزپوش اهواز شود. این نقل و انتقال درحالی رُخ داد که باشگاه پرسپولیس به خواست یحیی گل محمدی برای خرید علیرضا کوشکی نامه ای رسمی به باشگاه پیکان ارسال کرده بود.

شنیدیم باشگاه پیکان برای صدور رضایتنامه علیرضا کوشکی جوان مبلغ ۶ میلیارد تومان درخواست کرده بود. ازآنجایی که خود این بازیکن هم رقم ۵ میلیارد تومان خواسته بود از جمع گزینه های خرید یحیی گل محمدی حذف شد. به عبارت بهتر باشگاه پرسپولیس چنین رقمی برای خرید علیرضا کوشکی نداشت تا این بازیکن راهی جنوب کشور شود.

ظاهرا خبر پیوستن علیرضا کوشکی به فولاد خوزستان به گوش یحیی گل محمدی رسیده و باعث عصبانیت بیشتر سرمربی مستعفی پرسپولیس شده است. 

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها