کد خبر : 72104

پرسپولیسی ها تا صبح هم نمی توانستند گل بزنند

پرسپولیسی ها تا صبح هم نمی توانستند گل بزنند

وینگر تیم فجر سپاسی اعتقاد دارد گل پرسپولیس کاملا افساید بود و اگر سرخپوشان چنین گلی بثمر نمی رساند، تیم گل محمدی پیروز نمی شد.

به گزارش خبرورزشی، فرزان دانا وینگر راست فجر سپاسی شیرازبازی قابل قبولی را به نمایش گذاشت و در درگیری ها برای توپ با وحید امیری و مهدی ترابی رقابت نزدیکی داشت. او در گفتگو با خبر ورزشی از آفساید بودن گل سرخپوشان انتقاد کرد

پست اصلی تو مهاجم است ولی در این بازی وینگر بودی؟

- بله، ولی هر جا سرمربی تیم تشخیص دهد به میدان می روم. با توجه به اینکه پرسپولیس از جناح چپ با وجود ترابی و امیری حملات خطرناکی را تدارک می بیند من وظیفه داشتم تا مقابل این دو ملی پوش سرخپوشان  سد راه حرکات نفوذی باشم.

ولی علی رغم تلاش شما و دیگر بازیکنان فجر بازنده میدان بود؟

-گل پرسپولیس صددرصد آفساید بود و اکثر کارشناسان نیز این مسئله را تایید کردند. اگر این گل آفساید را داور قبول نمی کرد، پرسپولیسی ها تا صبح هم گلزن نبودند. حق ما در این بازی خورده شد و متاسفانه در چند دیدار نیز داوری به ضرر ما بوده تا از کسب امتیاز محروم شویم.

یعنی پرسپولیس شاسیته پیروزی نبود؟

- نه، به نظر من اگر عدالت در این بازی رعایت می شد بازنده نبودیم و حداقل بازی مساوی تمام می شد. ما فقط برای دفاع کردن مقابل پرسپولیس به میدان نرفتیم و چند فرصت هم داشتیم، اما گل افساید تمام برنامه های ما را بهم ریخت و از نظر روحی افت کردیم.

چقدر به این تیم فجر سپاسی امیداور هستی؟ اصلا این تیم در لیگ برتر می ماند یا فقط این فصل مهمان لیگ برتر است؟

- ما در نیم فصل اول چند تا مشکل داشتیم که عمده آن آسیب دیدگی چند بازیکن اصلی تیم بود، ضمن اینکه ما از لیگ یک به لیگ برتر آمدیم و با تجربه نبودیم. در همین بازی با پرسپولیس اکثر بازیکنان برای اولین بار تجربه بازی در ورزشگاه ازادی را کسب کردند.  

 در نیم فصل اول نتوانستیم امتیازات خوبی را کسب کنیم اما فرصت داریم تا در نیم فصل دوم جبران کنیم و همان تیم فجر سپاسی دوست داشتنی باشیم که شایسته حضور در لیگ برتر است.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها