کد خبر : 72009

قرار بود بازیکنان و اعضای کادرفنی پرسپولیس قبل از بازی با فجر دریافتی داشته باشند، اما این اتفاق رخ نداده است.

به گزارش خبرورزشی، با وجود اینکه فقط یک بازی تا پایان نیم فصل نخست لیگ برتر باقی مانده، اما بازیکنان پرسپولیس دریافتی خوبی در این فصل نداشتند و تنها ۲۰ درصد از قراردادشان را دریافت کردند.

گویا مجید صدری به آن ها وعده داده‌ بود غیر از پاداش پیروزی‌های اخیر، بخش دیگری از قراردادها را نیز تا قبل از بازی مقابل فجر  واریز کند.اتفاقی که حالا و بعد از استعفای صدری از سرپرستی باشگاه پرسپولیس در هاله ای از ابهام قرار گرفته و فعلا خبری از پرداختی جدید به پرسپولیسی ها نخواهد بود.

همچنین دیروز قرار  بود  که مجید صدری به همراه کارگزار باشگاه پرسپولیس قرارداد جدیدی را با شرکت ایرانسل برای همکاری منعقد کند اما مدیران ایرانسل حاضر به این همکاری نشدند.

علت عدم همکاری ایرانسل با باشگاه پرسپولیس به دلیل شرایط ناپایدار و نامناسب مدیریتی در این باشگاه است که همین دلیل یکی از دلایل استعفای مجید صدری از سِمت سرپرست مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس شد و بدین ترتیب قرارداد جدیدی بین باشگاه پرسپولیس و شرکت ایرانسل منعقد نشد تا مشکلات مدیریتی باشگاه پرسپولیس کماکان دردسرساز باقی بماند. چیزی که مشخص است، همه چیز در باشگاه پرسپولیس تحت تاثیر استعفای صدری قرار دارد و مشخص نیست پرسپولیس  چه سرنوشتی خواهد داشت.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها