کد خبر : 71974

با توجه به شرایطی که برای علیرضا ابراهیمی در پرسپولیس به وجود آمد به احتمال 99 درصد او در همین نیم فصل از جمع سرخ‌ها جدا خواهد شد.

به گزارش ایران ورزشی، ابراهیمی بعد از اخراج دو هفته ابتدایی فصل، در دو سه بازی دقایقی به میدان رفت اما دوباره نیمکت‌نشین شد. این مدافع کرمانی در بازی جام حذفی مقابل ویستاتوربین در ترکیب اصلی قرار گرفت اما مثل بازی لیگ برتری بین دو نیمه از ترکیب بیرون رفت. این تعویض به ابراهیمی برخورد و فردای بازی با ویستا او با یحیی گل‌محمدی در این‌باره حرف زد و برایش سؤال بود که چه اتفاقی در تیم و جریان بازی افتاد که تعویضش کردند.

جدا از ابراهیمی که به احتمال قریب به یقین اولین جدا شده پرسپولیس در نقل و انتقالات زمستانی است رضا اسدی هم دنبال جدایی است. اسدی از آن دست بازیکنانی است که وقتی از لحاظ روانی بهم بریزد کارایی فنی نخواهد داشت.

او بعد از بازی با الهلال و انتقادهایی که شنید کاملاً بهم ریخت و بعد از 8-7 بازی حضور در ترکیب اصلی در لیگ نیمکت‌نشین شد و بعد از آن در مقاطعی هم که به میدان آمد نشان داد با آن بازیکن شاخص تراکتور و سایپا فاصله زیادی دارد. گفته شده خود اسدی دوست دارد به سپاهان برود و ظاهراً پیشنهادی هم از این تیم دارد اما با توجه به بازیکنان شاخص سپاهان و ترافیک شدید خط میانی بعید است در آن تیم هم شانسی برای بازی کردن پیدا کند.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها