کد خبر : 71973

واکنش‌های ارسلان مطهری به احتمال جدایی‌اش از استقلال کاملاً نشان می‌دهد که او علاقه‌ای برای رفتن از این تیم ندارد اما از طرفی فرهاد مجیدی نیز علاقه آنچنانی از خود به این بازیکن نشان نمی‌دهد و در نیم فصل لیگ بیست و یکم چندان به این مهاجم توجه نکرده است.

به گزارش ایران ورزشی، طبق آماری که از نحوه به کارگیری مهاجمان استقلال در دست است، رودی ژستد با وجود اینکه فقط یک بار موفق به گلزنی برای استقلال شده، دقایق طولانی در ترکیب بوده و دیگر مهاجمان چندان در پازل تاکتیکی آقای سرمربی قرار نگرفته‌اند.

شاید تحمل این تصمیم برای بازیکنانی مانند آرمان رمضانی و حتی سبحان خاقانی ساده باشد اما برای ارسلان مطهری ادامه این روند عذاب‌آور است و او با ‌وجود تمام علایقی که نسبت به تیمش دارد و بارها آن را رسانه‌ای کرده اما بودن در شرایط بازی را به جهت حفظ آمادگی خود بسیار کلیدی می‌داند.

پیشنهادی که به تازگی باشگاه گل‌گهر سیرجان به ارسلان مطهری داده ممکن است سرنوشت این بازیکن را با استقلال دستخوش تغییراتی کند و این بازیکن را به سمت سیرجان ببرد. باشگاه سیرجانی برای تقویت خط آتش خود بازیکنی با ظرفیت مطهری را می‌خواهد و تردیدی نیست اگر مذاکرات در روزهای آتی جدی‌تر شود و از سویی باشگاه استقلال نیز با مهاجم جدید وارد مذاکره شود، مطهری نیز به سمت درهای خروجی استقلال خواهد رفت.

این احتمال زمانی قوت می‌گیرد که می‌بینیم فرهاد مجیدی نیز در مصاحبه‌های اخیر خود به جذب مهاجم اشاره کرده که اگر این طور باشد، ممکن است بازیکنی که از خط حمله استقلال جدا می‌شود، ارسلان مطهری باشد. در واقع بودن یا نبودن مطهری در استقلال نیم فصل دوم به یک معمای بزرگ تبدیل شده و با وجود اینکه ارسلان از عشق و دلبستگی‌های خود به استقلال رونمایی کرده اما هیچ بعید نیست که ارسلان نیز برای حفظ ‌شأن فوتبالی خود همان تصمیمی را اتخاذ کند که رشید مظاهری به‌دنبال اجرا کردنش است. البته باشگاه استقلال آرمان رمضانی و محمد آزادی را رسماً در لیست بازیکنانی قرار داده که علاقه‌مند به معاوضه آنها با دیگر بازیکنان است اما باید موضوع پیشنهادی که برای مطهری آمده را هم جدی بگیرند. 

هم گل‌گهر دست به نقد است و هم اینکه مطهری از وضعیتی که برایش به وجود آمده راضی نیست و ممکن است درنهایت احساسش را فدای منطق و آینده نگری نکند.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها