کد خبر : 71972

رشید مظاهری اوضاع مطلوبی در استقلال ندارد و نیم‌فصل بسیار سخت را پشت سرگذاشته است. او به جز بازی با ذوب آهن که از دقیقه 8 به جای حسینی مصدوم وارد میدان شد، دیگر در ترکیب تیمش قرار نگرفت و همواره شاهد حضور حسینی و حتی رضایی در چهارچوب دروازه استقلال بود.

به گزارش ایران ورزشی، این وضعیت حتی پیش از بازی با سپاهان باعث شد او اعتراضی را بابت نیمکت نشینی‌های پی‌درپی به مربیان داشته باشد و گلایه‌هایش را به گوش مجیدی و همکارانش برساند. با این حال واکنش‌های مظاهری هرگز تأثیری در سرنوشت او ایجاد نکرد و فرهاد مجیدی روی بازی ندادن به دروازه‌بانی که فصل پیش برسرآمدنش به استقلال هیاهوی بسیاری شد، مصر بود.

حالا هم که فرهاد مجیدی پی به علاقه رشید برای جدایی از استقلال برده، تلاش می‌کند به هر شکل ممکن از این فضا نهایت بهره را ببرد و مظاهری را با یکی از گزینه‌های مد نظر خود در دیگر تیم‌ها معاوضه کند. گفته شده که مجیدی راضی است مظاهری را در ازای جذب حردانی به فولاد خوزستان بدهد اما نه باشگاه فولاد خوزستان موافق چنین طرحی است و نه مظاهری دوست دارد بیش از این معطل بماند.

در تازه‌ترین مذاکراتی که مدیربرنامه‌های مظاهری با تصمیم‌گیران باشگاه استقلال داشته، از آنها خواسته در فضایی دوستانه رضایتنامه این دروازه‌بان صادر شود اما باشگاه استقلال تا به امروز هیچ پاسخی به این درخواست نداده و به‌دنبال کش دادن ماجرا است. یکی از دلایلی که سبب شده باشگاه استقلال در صدور رضایتنامه مظاهری از خود وسواس به خرج دهد، احتمال حضور این دروازه‌بان در باشگاه رقیب است.

حتی پیش از شروع فصل نیز گفته می‌شد که یحیی گل‌محمدی تمایلاتی برای جذب مظاهری دارد که درنهایت مظاهری با استقلال به توافق رسید. توافقی که شاید اگر انجام نمی‌شد اکنون وضعیت مطلوب‌تری را برای رشید به وجود می‌آورد و دست‌کم آقای دروازه‌بان می‌توانست در تیم دیگری به دروازه‌بانی ادامه دهد و حتی شانس دعوت دوباره به تیم ملی را برای خودش زنده نگه دارد.

با همه این کشمکش‌ها اما باید جدایی مظاهری از استقلال را قطعی دانست. بدون شک نه برای مدیران استقلال مقرون به صرفه ‌است که دروازه‌بان گران‌قیمتی را حفظ کند که از سوی مجیدی به کار گرفته نمی‌شود و نه برای رشید ماندن در استقلال تصمیم درستی به لحاظ فوتبالی محسوب می‌شود. تنها مسأله این است که باشگاه استقلال با صدور رضایتنامه این دروازه‌بان بدون درنظر گرفتن طرح معاوضه با دیگر بازیکنان موافقت کند یا خیر؟! 

اگر باشگاه استقلال اصرار به این اقدام داشته باشد، بدون شک روزهای پرتلاطمی در انتظار مظاهری خواهد بود.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها