کد خبر : 71928

با اعلام دو خبرنگار ترکیه‌ای، باشگاه هال سیتی انگلیس پیشنهاد رسمی و ۵ میلیون یورویی خود را برای جذب اللهیار صیادمنش به باشگاه فنرباغچه ارائه کرده است.

به گزارش مهر، اللهیار صیادمنش که بعد از اتمام قرارداد قرضی با تیم زوریا لوهانسک اوکراین به تیم فنرباغچه ترکیه بازگشته است، احتمالاً یک نقل و انتقال دیگر را تجربه کند.

لیست بازیکنان خارجی فنرباغچه در حال حاضر پر است و این باشگاه قصد دارد مهاجم ۲۰ ساله و ایرانی خود را که تا سال ۲۰۲۴ قرارداد دارد، به تیم دیگری بفروشد.

در روزهای گذشته از دو باشگاه اندرلخت بلژیک و هال سیتی انگلیس به عنوان دو مقصد احتمالی صیادمنش یاد شد. این بازیکن حتی در مصاحبه با رسانه‌های ایران این دو پیشنهاد را تایید و اعلام کرد احتمال ماندنش در فنرباغچه با این شرایط کم است.

«آکون ایلیچالی» مالک باشگاه هال سیتی ترکیه‌ای است و روی انتقال بازیکنان از لیگ ترکیه به هال سیتی نظرات مثبتی دارد. او و باشگاه هال سیتی که بازی‌های صیادمنش را زیر نظر داشتند، این مهاجم را برای تقویت در نقل و انتقالات زمستانی و فصل‌های بعد زیر نظر داشتند.

امروز دو خبرنگار سرشناس ترکیه‌ای خبر دادند ایلیچالی پیشنهاد ۵ میلیون یورویی و رسمی خود را برای به خدمت گرفتن صیادمنش به فنرباغچه ارائه کرده است و احتمالاً مهاجم تیم ملی ایران به چمپیونشیپ انگلیس منتقل بشود.

«گوکمن اوزجان» خبرنگار ترکیه‌ای در توییتر خود نوشت: «باشگاه هال سیتی تحت هدایت آکون ایلیچالی به فنرباغچه پیشنهاد ۵ میلیون یورویی برای اللهیار صیادمنش داد. اختلاف مذاکرات در حال حاضر ۲ میلیون یورو است. احتمال تمام شدن این انتقال وجود دارد.»

گفته می شود باشگاه استقلال ایران هم طبق بندی که قرارداد انتقال این مهاجم با فنرباغچه قرار داده شده است، از انتقال اول و دوم صیادمنش به تیم‌های دیگر به ترتیب ۲۰ و ۱۷ درصد سهم می‌برد. در این صورت و با فروش ۵ میلیون یورویی، استقلال نزدیک به ۳۰ میلیارد تومان سود خواهد کرد.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها