کد خبر : 71857

بابک مرادی هم انگار به سرنوشت بازیکنان خوب و مستعدی دچار شده که در استقلال نتوانستند توانایی خود را بروز دهند و بزودی باید با لباس استقلال خداحافظی کند.

به گزارش ایران ورزشی، مرادی از کودکی هوادار استقلال بود و عکس‌هایش در ورزشگاه آزادی در جایگاه تماشاگران با پرچم تیم محبوبش نشان می‌داد که مثل خیلی‌ها نیست که امروز عاشق لباس آبی باشد و فردا با پرسپولیس یا سپاهان مذاکره کند. استوری اخیر او در اینستاگرام حامل این پیام است که این بازیکن تکنیکی و ظریف شاید نیم فصل از جمع شاگردان مجیدی جدا شود.

بابک مرادی چه در زمان محمود فکری و چه در زمان فرهاد مجیدی فرصت اندکی برای بازی پیدا کرد اما در همان دقایق کوتاه بازی نشان داد که اگر توجه بهتری به این بازیکن می‌شد، امروز می‌توانست یکی از مهره‌های اصلی تیم صدرنشین باشد.

یکی از ایرادهای جدی که به مجیدی و محمود فکری در مورد مرادی وارد است، استفاده از این بازیکن در کناره‌های زمین بود. پستی که با مهارت‌های مرادی سازگار نبود. اگر از این بازیکن در مرکز زمین یا به عبارتی پشت مهاجم در نقش بازیساز استفاده می‌شد، او این استوری را منتشر نمی‌کرد و به آینده‌اش در تیم محبوب خود امیدوارتر می‌نگریست.

استقلال در این سال‌ها پر بود از بازیکنان بااستعدادی که در نقل و انتقالات مشتریان زیادی داشتند اما در این تیم خوشبخت نشدند.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها