کد خبر : 71847

حامد پاکدل مهاجم پرسپولیس می گوید مصدومیت نسبتا طولانی مدت در نیم فصل نخست او را خسته کرده و دوست نداشت در این مقطع از فصل مصدوم شود.

به گزارش خبرورزشی، هرچند پرسپولیس در هفته‌های اخیر خوب نتیجه می‌گیرد و توانسته است رقیب قدرتمند خود پیکان را شکست دهد اما مهاجم لرستانی این تیم دوست دارد بیشتر به قرمزها کمک کند.

حامد پاکدل که دیدار با پدیده مشهد را نیز به دلیل مصدومیت دست داده است در گفت و گو با خبرورزشی از انگیزه بالای خود برای بازگشت به بازی‌های پرسپولیس حرف می‌زند و...

پیش از پیوستن به پرسپولیس فکر می‌کردی مصدوم شوی و تعداد زیادی از بازی‌ها را از دست بدهی؟

مصدومیت در فوتبال اجتناب ناپذیر است اما دوست نداشتم این اتفاق الان رخ بدهد. خودم هم از این اتفاق خسته شدم و می‌خواهم این فصل کمک حال پرسپولیس شوم. خوشبختانه مصدومیتم سنگین نیست؛ از این جهت می‌گویم که برخی آسیب دیدگی‌ها ممکن است فوتبال شما را تمام کند.

البته شروع خوبی داشتی و همان هفته اول به فولاد خوزستان گل زدی؟

گفتم که با انگیزه فراوان به پرسپولیس آمدم. می‌خواستم به یکی از آرزوهای دوران کودکی خودم جامه عمل بپوشانم و حتی می‌توانید بپرسید که اصلا به مسائل مالی هم توجهی نداشتم. می‌خواستم و می‌خواهم به پرسپولیس کمک کنم و بازیکن مفیدی برای این تیم باشم.

ظاهرا مصدومیت تو از ناحیه مُچ پاست و شنیدیم به آن فشار آوردی و...

مهم نیست. شما به عنوان یک فوتبالیست حرفه ای باید همه وجود خود را بگذارید. ما در تیم بزرگ پرسپولیس بازی می‌کنیم و خیلی‌ها نمی‌دانند که تمرینات این تیم هم مثل بازی‌های رسمی‌است!

چه طور؟

فضای صمیمی و دوستانه پرسپولیس زبانزد است اما در کنار آن رقابت در تمرین زیاد است. شما نمی‌توانید کم بگذارید و باید حداکثر تلاش خود را به خرج دهید. من الان که عضو پرسپولیس هستم متوجه دلیل قهرمانی‌های پی درپی این تیم شدم و می‌دانم چقدر مربیان و بازیکنان این تیم زحمت می‌کشند.

پیراهن پرسپولیس را با دنیا عوض نمی‌کنم/ حالا دلیل قهرمانی‌های پرسپولیس را می‌فهمم/ از اینکه می‌خواهند در پست من بازیکن بگیرند دلسرد نمی‌شوم

وقتی می‌شنوی که می‌گویند پرسپولیس مهاجم می‌خواهد چه احساسی پیدا می‌کنی؟

این حرف‌ها بوده و هست. تیم بزرگ پرسپولیس بازیکن خوب می‌خواهد چون در چند جبهه باید بازی کند و انتظارات از این تیم بالاست. بنابراین دلیلی ندارد من با شنیدن چنین اخباری بخواهم ناراحت شوم. پرسپولیس یا هر تیم بزرگ دیگری در نقل و انتقالات تقویت می‌شود و من بازیکن هم فقط یک وظیفه دارم و آن تمرین کردن است. آن کسی که تصمیم می‌گیرد کدام بازیکن بازی کند یا کدامیک بازی نکند سرمربی تیم است.

می‌دانیم پیش از فصل پیشنهادات خوبی از تیم‌های صنعتی داشتی که از لحاظ مالی به نفع تو بود اما...

گفتم که پرسپولیس عشق دوران کودکی من بوده است. از بچگی وقتی توی کوچه و خیابان بازی می‌کردیم در رؤیا و تخیلات خودم به پرسپولیس و بازی در این تیم فکر می‌کردم و حالا این رؤیا رنگ واقعیت به خود گرفته است. شاید همان طور که گفتم از مصدومیت خسته شده باشم اما این پیراهن خوشرنگ را با هیچ چیزی عوض نمی‌کنم. ضمن آن که خوب می‌دانم برای حفظ این پیراهن باید بجنگم و مبارزه کنم. هیچ چیزی ساده بدست نمی‌آید. من پیراهن پرسپولیس را با دنیا عوض نمی‌کنم.

راستی نظرت راجع به حذف پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا چیست؟

واقعا شوکه شدیم. اتفاق تلخی بود اما بهتر است بزرگترها در این رابطه صحبت کنند. البته همه ما بازیکنان و مربیان هم مثل هواداران ناراحت هستیم.

در پایان می‌خواهیم بدانیم به نظرت نتیجه بازی با پدیده چه می‌شود؟

پدیده مشهد مقابل سپاهان بازی خوبی به نمایش گذاشت و نشان داد نسبت به هفته‌های ابتدایی پیشرفت کرده است اما من فکر می‌کنم با همت بچه‌ها و دعای هواداران بتوانیم نتیجه خوبی بگیریم. ما به پیروزی در این بازی‌ها نیاز داریم چون باید در کورس و بالای جدول بمانیم.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها