کد خبر : 71824

فرهاد مجیدی تصمیم گرفت تا برای یازدهمین دیدار متوالی روی نام رشید مظاهری خط قرمز بکشد و بابک مرادی نیز در لیست امروز حضور ندارد.

به گزارش ورزش سه، به نظر می رسد که رشید مظاهری دیگر شانسی برای حضور در ترکیب استقلال ندارد. سنگربان باتجربه آبی ها برای یازدهمین دیدار متوالی در لیست فرهاد مجیدی جایی ندارد و باید همچون گذشته، دیدارهای تیمش را از خانه به نظاره بنشیند.

فرهاد مجیدی برای انتخاب لیست آبی ها برای دیدار امروز، تصمیم گرفت تا روی نام رشید مظاهری، بابک مرادی، فردین رابط، متین کریم زاده و محمدرضا آزادی خط قرمز بکشد. بازیکنانی که شایعه جدایی آنها در نیم فصل مطرح شده و فرصت حضور در دیدار امروز را نخواهند داشت.

در این میان، بابک مرادی با انتشار یک استوری به خبر خط خوردنش از لیست استقلال واکنش نشان داد. در حالیکه این بازیکن در دیدار گذشته برابر آلومینیوم به میدان رفته بود و به نظر می رسید که دیگر داستان خط خوردن های این بازیکن تمام شده باشد، اما او باز هم در مسابقه امروز جایی در لیست تیم ندارد.

مرادی با انتشار یک استوری عجیب این خط خوردن را یک تاوان نامید. او با انتشار عکسی از دوران کودکی خود با پیراهن استقلال نوشت: «عاشقی تاوان داره، منم تاوان دادم دیگه. جونم استقلال، ببخش که نتونستم».

این بازیکن با انتشار این استوری ناراحتی خود را از عدم حضور در لیست تیم برای دیدار امروز نشان داد و باید دید که او در نقل و انتقالات زمستانی در جمع شاگردان مجیدی باقی می ماند یا اتفاقات دیگری رخ خواهد داد.

واکنش اعتراضی بابک مرادی به تصمیم فرهاد مجیدی با چاشنی عشق به استقلال + عکس

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها