کد خبر : 71755

امیدوارم پرسپولیس و استقلال از آسیا حذف شوند

امیدوارم پرسپولیس و استقلال از آسیا حذف شوند

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اگر امروز علی پروین بیماری دیابت دارد، به خاطر من است چون خیلی به او شیرینی داده‌ام.

به گزارش خبرورزشی، بهروز رهبری‌فرد در حاشیه دیدار دوستانه منتخب ملی‌پوشان ایران و جمعی از بازیکنان سابق استقلال و پرسپولیس برای گرامیداشت یاد و خاطره شهیدحاج قاسم سلیمانی، اظهار داشت: خیلی خوشحالم که دوباره ورزشگاه آزادی و خبرنگاران را می‌بینم. همه به سردار سلیمانی مدیون هستیم. زیاد سیاسی نیستیم و نمی‌توانیم ادای این چیزها را در بیاوریم، ولی ایشان آدمی بود که همه دوستش داشتند و امروز می‌خواستیم قدردان زحماتش باشیم. این بازی به مناسبت شهادت ایشان بود و تجدیدخاطره‌ای هم در کنار دوستان قدیمی شد و لذت بردیم.

وی در مورد اینکه امروز کنار علی پروین یاد و خاطره گل و شیرینی‌هایی که زمان بازیگری به تمرین پرسپولیس می‌برد را یادآوری کرد، گفت: علی آقا دیابتی را که الان دارد، به خاطر من است، چون آنقدر به او شیرینی دادم، قند خونش بالا رفت. علی آقا هر زمان به بیمارستان می‌رود من را نفرین می‌کند که چرا این همه شیرینی به او دادم!

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس درباره وضعیت پرسپولیس در لیگ برتر تصریح کرد: پرسپولیس پنج سال اخیر قهرمان شده است و همه از این تیم انتظار دارند. کسی توقع ندارد پرسپولیس اُفت کند، ولی فوتبال طوری است که مربی و بازیکنانش ممکن است افت کنند. پرسپولیس این شرایط را رد کرده است و دوباره مدعی قهرمانی می‌شود.

رهبری‌فرد در رابطه با بحث حذف تیم‌های پرسپولیس و استقلال از لیگ قهرمانان آسیا به دلیل عدم صدور مجوز حرفه‌ای گفت: نمی‌خواهم کلیشه‌ای صحبت کنم ولی عمر ما قد نمی‌دهد که خصوصی‌سازی این دو باشگاه را ببینیم. این دیالوگ «حذف نمی‌شوند»، امیدوارم بشود تا روی‌مان را کم کنند!

وی در پاسخ به این سؤال که کدام مدافع پرسپولیس شبیه او بازی می‌کند، خاطرنشان کرد: همه خوب هستند، ولی فوتبال در زمان ما غیرتی بود. نمی‌گویم بازیکنان امروز غیرت ندارند، شاید هم غیرت‌شان بیشتر باشد، ولی زمان ما تعصب ذاتی بود. بیشتر بازیکنان پایین‌شهری یا از خانواده‌های متوسط بوده و سختی‌های زیادی کشیده بودند. به همین خاطر، تعصب و غیرت در ذات‌شان بود. نه فقط ما، استقلال هم همینطور بود، اما امروز کمرنگ شده است. فوتبال ما رو به فوتبال ماشینی رفته است، مثل فوتبال آلمان که تماشاگرپسند نیست و فکر نکنم کسی در جام جهانی طرفدار فوتبال آلمان باشد. آلمان با فوتبال ماشینی نتیجه می‌گیرد. فوتبال ما همین شرایط را پیدا کرده است و بازیکنان تکنیکی که تماشاگران را به ورزشگاه بیاورد، در لیگ نیست.

بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال و پرسپولیس در واکنش به مطرح شدن ماجرای «خوبان عالم» در محافل فوتبالی‌ها گفت: خوبان عالم زیاد داریم که در این عالم نیستند و نمی‌دانم در کدام عالم هستند!

 

ارسال نظر
نظرات کاربران
دیگر رسانه ها