کد خبر : 71749

شباهت مهم استقلال مجیدی با استقلال استراماچونی

شباهت مهم استقلال مجیدی با استقلال استراماچونی

استقلال مدل فرهاد مجیدی با تیمی که آندره‌آ استراماچونی هدایتش را به عهده داشت، یک شباهت قابل توجه دارد.

به گزارش فوتبالی، استقلال بعد از چهار برد متوالی، در حالی مقابل آلومینیوم اراک به تساوی 1-1 رضایت داد که تا دقیقه 92 از حریفش پیش بود منتهی میثم مجیدی اجازه نداد شاگردان فرهاد مجیدی، با برد، اراک را به مقصد تهران ترک کنند.

این دومین باری است که استقلال در این فصل، در دقایق تلف شده، برد را با مساوی عوض کرده و هفته چهارم جلوی فجر سپاسی هم دقیقه 95 از میزبانش گل خورد تا قسمت اول تساوی‌های متوالی این تیم کلید بخورد.

نکته قابل توجه اینکه، دو فصل قبل و زمانی که آندره‌آ استراماچونی هدایت استقلال را به عهده داشت، آبی‌ها دل خوشی از وقتهای تلف شده نداشتند.

تیم او در هفته اول و در بازی مقابل ماشین سازی در تبریز، در دقیقه 95 گل خورد تا استراماچونی کارش در استقلال را با باخت شروع کند.

هفته دوم و در بازی با فولاد، استقلال در حضور تماشاگرانش در ورزشگاه آزادی، در دقیقه 96، برد را با مساوی عوض کرد.

یک هفته بعد از شکست استقلال در دربی، آبی‌ها در اصفهان به مصاف ذوب آهن رفتند و در شرایطی که تا دقیقه 91 از حریفشان با نتیجه 1-2 پیش بودند، ارسلان مطهری – که آن زمان در ذوب آهن توپ می‌زد – بازی را به تساوی کشاند تا اولین برد استقلال در آن فصل لیگ برتر رقم نخورد.

هفته دوازدهم و در بازی مقابل سپاهان در اصفهان هم استقلال تا دقیقه 95 از حریفش پیش بود که امید نورافکن بازی را به تساوی کشاند.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها