کد خبر : 71732

پشت پرده ترس کادرفنی پرسپولیس از بازی دادن به منوچهر صفروف

پشت پرده ترس کادرفنی پرسپولیس از بازی دادن به منوچهر صفروف

منوچهر صفروف برای دومین بازی متوالی روی نیمکت پرسپولیس نشست اما به میدان نرفت. این اتفاق در حالی رخ داد که با توجه به برگزاری بازی در ورزشگاه آزادی و شرایطی که پرسپولیس در جناح راست خط دفاعی‌اش داشت به نظر می‌رسید صفروف اولین بازی‌اش برای سرخ‌ها را مقابل تراکتور تجربه کند.

به گزارش ایران ورزشی، در نگاه اول این‌طور به نظر می‌رسید که شاید اگر پنالتی ترابی گل می‌شد و اختلاف به دو گل می‌رسید صفروف به میدان می‌رفت اما واقعیت اینکه یحیی قصد داشت در همان تعویض نخست با بیرون کشیدن مهدی شیری، مدافع هافبک راست تاجیکش را به میدان بفرستد که منصرف شد. 

علت انصراف یحیی ترسی بود که کادر فنی سرخ‌ها از بازی دادن به این تاجیک داشت. با اینکه در مورد تاجیک‌های پرسپولیس هم تضمین بانکی داده شده هم درباره ملی‌پوش بودن‌شان استعلام‌های لازم گرفته و کارت بازی‌شان صادر شده اما کادر فنی پرسپولیس ترسید که نکند حریفان داستانی پیدا کنند و مشکل تازه‌ای برای پرسپولیس به وجود بیاورند.

در واقع اتفاقی که برای بازیکن گابنی گل‌گهر به وجود آمده باعث شده تا دست و دل تیم‌ها برای بازی دادن به نفرات خارجی‌شان بلرزد. در عین حال شرایط الان طوری شده که همه باشگاه‌ها دنبال گاف از حریفان‌شان هستند تا با شکایت و شکایت‌کشی از آنها امتیاز کسر کنند.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها