کد خبر : 71725

جنجال هدایای هوادار پولدار پرسپولیس

جنجال هدایای هوادار پولدار پرسپولیس

تفاوت در پرداخت پاداش و هدیه توسط یکی از هواداران پرسپولیس به بازیکنان، باعث ناراحتی آنها از این موضوع شده است.

به گزارش ایلنا، پرسپولیس و استقلال همواره هوادارانی دارند که به دلیل نتایجی که تیم‌های محبوب‌شان می‌گیرند بعضا و با هزینه شخصی اقدام به پرداخت پاداش می‌کنند تا به این وسیله هم ارادت خود را به تیم محبوب‌شان نشان دهند و هم اینکه انگیزه مضاعفی برای بازیکنان آن تیم به وجود بیاورند. از این دست هواداران هم همواره سرخابی‌ها به چشم خود دیده‌اند؛ از همان دهه 50 تا همین حالا! البته گاهی این خاصه خرجی‌ها عواقبی هم به همراه دارند!

در پرسپولیس اما شرایط متفاوت است. چند سالی است که یکی از هواداران پرسپولیس که در امارات ساکن است هزینه‌های زیادی را بابت دادن پاداش به بازیکنان و اعضای کادرفنی پرسپولیس انجام می‌دهد. این فرد که از زمان مدیرعاملی علی اکبر طاهری نقش بیشتری پیدا کرد حتی گاهی بخشی از مبلغ قرارداد بازیکنان و مربیان پرسپولیس را می‌پرداخت تا آنها مشکلی برای حضور در این تیم نداشته باشند.

این موارد باعث شده تا این هوادار خارج‌نشین کم کم روابط بیشتری هم با بازیکنان پیدا کند به طوری که در خیلی از سفرهای حتی شخصی پرسپولیسی‌ها به امارات، او میزبان آنهاست و هدایای نفیسی هم می‌پردازد. این اقدامات اما حالا کم کم در حال تبدیل شدن به یک معضل برای اعضای این تیم است.

در این باره گفته می‌شود پاداش‌هایی که این هوادار به بازیکنان می‌دهد بعضا متفاوت است و این موضوع در حال تبدیل شدن به یک دودستگی در پرسپولیسی‌هاست. برخی از بازیکنان پرسپولیس برای گرفتن پاداش‌های بیشتر ارتباط صمیمانه‌ای با این هوادار متمول دارند و برخی دیگر از بازیکنان که با این فرد ارتباط زیادی ندارند تفاوت عمده‌ای در پاداش‌های خود می‌بینند.

البته اینکه این هوادار مختار است به هر بازیکن هر چقدر که می‌خواهد پاداش بدهد موضوع درست و به جایی است اما این موضوع حالا بین بازیکنان در حال تبدیل شدن به یک بحران است و مشخص نیست خروجی این موضوع چه خواهد شد.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها